Magazin

'Yatak odamızda 3'üncü kişiye...'

'Yatak odamızda 3'üncü kişiye...'

Yolanthe Cabau: 'Kocamı paylaşırım demedim. Bu yapılan saygısızlık' dedi.

Güncellenme tarihi:
yolanthe cabau

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder’ın eşi Yolanthe Cabau ülkesi Hollanda’da yayınlanan Grazia adlı dergiye röportaj vermişti. Dergi, Yolanthe’nin “Evlenmeden önce bir kadınla birlikte olmuştum. Bundan utanmıyorum. Değişikliğe açığım. Sneijder bana bazı yenilikler teklif ederse kapıları kapatmam. 3’lü ilişki yaşayabilirim” dediğini yazmıştı. Bu sözler üzerine Sneijder’ın, Yolanthe’ye çok kızdığı da iddia edilmişti.

YOLANTHE CABAU (FOTO GALERİ)

'Sözlerim çarpıtılmış'

Ama Hollandalı yenge Yolanthe Cabau dün isyan etti. Grazia dergisinde yayınlananları yalanladı ve şu açıklamayı yaptı: “Kocamı paylaşmak istiyorum, 3’lü ilişkiye hazırım demedim. Sözlerim çarpıtılmış. Aksine bunu düşünmek bile beni delirtir. Sneijder ile çok mutluyuz. Yatak odamızda değişikliğe de, 3’üncü kişiye de ihtiyacımız yok. Zaten Sneijder güçlü ve tutkulu bir erkek. Seçimlerimiz bizi ilgilendirir ama bu yapılan da saygısızca.”

(Posta)

Yayın tarihi: 01.08.2013
1616
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.