Magazin

'Yatağa onlarla giriyorum'

'Yatağa onlarla giriyorum'

Ece Gürsel'in yatak odası sırrı herkesi şaşırttı!

Ece Gürsel yatarken 'ayıcıklı giysiler' tercih ettiğini, ancak yanında sevgilisi olduğunda çıkarttığını söyledi.

Kanal D'de ekrana gelen Okan Bayülgen'in sunduğu Disko Kralı programında ünlü şovmen konuklarına yatarken seksi kıyafet giyip giymediklerini sordu.

Ece Gürsel ise ayıcıklı bir kıyafet giydiğini, ancak sevgilisi yanında ise onu çıkarttığını söyledi.

Gürsel, "Gayet ayıcıklı yani kel alaka bir üstle alt giyiyorum. Gayet alakasız. İnsanlar böyle 'Aaaa Ece Gürsel mesela süper seksi şeyler' diye düşünüyorlardır" dedi.

Bayülgen'in "Gayet ayıcıklı" sözünü tekrar tekrar kullanması üzerine Ece Gürsel, "Maşallah modeliz ya cımbızla çekin yani aradan lafları ki manşet olsun" diye konuştu.

Gürsel'in "Yatağa onlarla giriyorum ama yanımda sevgilim varsa sonrasında çıkartabilirim" ifadeleri üzerine Okan Bayülgen, "Çok açık saçık konuşuluyor" diyerek esprili söylemlerde bulundu.

Peker Açıkalın ise bu sözler üzerine soyunur gibi yaparak stüdyodakileri güldürdü. Açıkalın, espri yaparak kendisinin de gece yatarken dantelli bir kıyafet giydiğini söyledi.

Okan Bayülgen ise esprili bir ifadeyle "Ben mesela eğer yalnız isem süper seksi giyinirim ki, o yalnızlığımı unutmak için" diye konuştu.

(Televizyon Gazetesi.com)
Yayın tarihi: 02.12.2009
568
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.