Magazin

'Yatağa girdiğimde sarhoştum'

'Yatağa girdiğimde sarhoştum'

Geçmişin çocuk yıldızı Melissa Joan Hart, pırıltılı dünyanın perde arkasını anlattı...

Melissa Joan Hart

Bir dönem ülkemizde de yayınlanan Sabrina dizisiyle ünlenen Melissa Joan Hart,b erkenden kazandığı şöhret nedeniyle neredeyse hayatının tehlikeye girdiğini itiraf etti.

Hart, Melissa Explains It All adlı kitabında Hollywood'un karanlık sırlarını gözler önüne serdi.

Adını çocukken oynadığı Clarissa Explains It All adlı diziden esinlerek verdiği kitabında henüz çocuk denecek yaşta uyuşturucu kullanmaya başladığını anlattı Hart.

Bugün 37 yaşında olan Melissa Joan Hart, bir buçuk yıl boyunca uyuşturucu ve uyarıcı haplar ile sihirli mantar kullandığını itiraf etti.

37 yaşındaki üç çocuk annesi, Playboy malikanesindeki bir partide başına gelenleri de anlattı.

O gece bol bol uyuşturucu kullandığını söyleyen Hart "Limuzin'de eve dönerken yanımda bir başka kız olduğunu ve onunla hiç ummadığım şekilde yakınlaştığımı sonradan fark ettim. Hatta ertesi sabah uyuşturucu etkisindeyken Maxim dergisinin çekimine gittim" dedi.

O dönemde kötü kişilerle arkadaşlık yaptığını söyleyen Hart, uyuşturucuya bağımlı hale gelmediğini de dile getirdi. "Aslında uyuşturucu almaktan hoşlanmadım. Kontrol kalbı hissini sevmiyorum" diye konuştu.

Melissa Joan Hart 2003 yılından beri Mark Wilkerson ile evli ve üç çocuk annesi.

Hart, Clarissa Explains It All dizisiyle ünlendi.

Rol aldığı bir çok dizi arasında doğaüstü yeteneklere sahip bir cadıyı canlandırdığı Sabrina da var.

Yayın tarihi: 30.09.2013
1837
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.