Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yaşlanmaya fırsat bulamadılar

Yaşlanmaya fırsat bulamadılar

Hayatlarının gençlik yıllarında üne kavuştular, milyonların gönüllerini kazandılar. Ancak şöhret onlara uğur getirmedi ve kimisi daha 30'una gelmeden bu dünyayı terk etti.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Anna Nicole Smith fotoğrafları için... Marilyn Manroe fotoğrafları için... Aaliyah fotoğrafları için... İşte bu diyarı erken terk eden yıldızlar: Anna Nicole Smith Hayatı boyunca Marilyn Monroe gibi olmak isteyen, hatta efsane yıldızın yaşamının bazı ayrıntılarını kendi yaşamına uyarlayan Anna Nicole Smith hiç bir zaman idolü gibi olamadı. Ta ki, ölünceye dek. Önce 20 yaşındaki oğlunu kaybetti. Çok geçmeden de bir otel odasında ölü bulundu. Eski Playboy güzeli yaşama veda ettiğinde sadece 39 yaşındaydı. Marılyn Monroe Yatağında ölü bulunmasından bu yana tam 45 yıl geçti. Ölümünün üzerindeki sır perdesi hala aydınlanmadı. Sarışın bomba öldüğünde 36 yaşındaydı. Barış Akarsu Türk rock müziğinin gelecek vaad eden sanatçısı Barış Akarsu, geçirdiği trafik kazasının ardından bir hafta yaşam savaşı verdi. Ama onun için yapılacak fazla bir şey kalmamıştı. Genç şarkıcı 27'nci yaşını kutladıktan bir kaç gün sonra hayata veda etti. Aaliyah Müzik dünyasının umut veren yıldızlarından biriydi. Henüz 22 yaşındayken bir uçak kazasında yaşamını yitirdi. John F. Kennedy JR. - Carolyn Bessette İddia edildiği gibi Kennedy ailesinin laneti mi yoksa kaderin kötü bir oyunu mu bilinmez. Genç Kennedy ve eşi bir uçak kazasında yaşama veda ettiler. James Dean Tam da bu söylemin hakkını verircesine hızlı yaşadı, genç öldü. 1955 yılında kendi kullandığı arabayla geçirdiği trafik kazasında öldüğünde henüz 24 yaşındaydı. Ölümünden bu yana 52 yıl geçti ama o hala bir efsane. Tupac Sphakur Rap müziğin ünlü ismi 25 yaşındayken silahlı saldırı sonucu öldürüldü. Christopher Reeve Beyazperdenin Superman'ı Reeve 1995'te henüz 33 yaşındayken attan düştü ve felç kaldı. Öldüğünde ise 52 yaşındaydı. Dana Reeve Reeve'in eşi Dana da ondan bir yıl sonra 45 yaşındayken akciğer kanserinden hayata veda etti. Jimi Hendrix Rock müziğin efsanelerinden Jimi Hendrix aşırı dozda uyuşturucudan öldüğünde 27 yaşındaydı. River Phoneix Günümüzün ünlü aktörü Joaquin Phoenix'in erkek kardeşi. Indiana Jones and the Last Crusade filmiyle ününün doruğuna çıktı. Eğer yaşasaydı Vampirle Görüşme filminde Christian Slater'ın oynadığ rol onun olacaktı. 23 yaşında aşırı dozda uyuşturucunun sebep olduğu kalp krizinden öldü. Elvis Presley Ölümünün üzerinden bunca yıl geçti ama o hala bir efsane. Öldüğünde 42yaşındaydı. Bazı hayranları hala öldüğüne inanmıyor, onun dünyanın bir yerlerinde yaşadığını düşünüyor. Kurt Cobain 30 yaşına gelmeden ölen müzik efsanelerinden. Grunge akımının öncüsü olan Nirvana'nın solistiydi. 27 yaşında intihar etti. Prenses Diana İngiltere'nin mahsun prensesi Diana şaibeli bir trafik kazasında öldüğünde 36 yaşındaydı. Bruce Lee Aktör ani bir hastalık sonucu öldüğünde 33 yaşındaydı. Freddie Mercury Rock müziğin efsane grubu Quuen'in solisti Freddie Mercury AIDS'ten kaynaklanan komplikasyonlar yüzünden öldüğünde 44 yaşındaydı. John Lennon New York'ta bir tabancadan çıkan kurşunlar yüzünden öldüğünde 40 yaşındaydı. (Hürriyet)
328
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.