Magazin

'Yaşayan en seksi kadın'dan mahrem itiraflar

'Yaşayan en seksi kadın'dan mahrem itiraflar

'Yaşayan En Seksi Kadın' seçildikten sonra "Ya beynim, kalbim, böbreklerim? Onlardan bahseden yok, herkes kıvrımlarımı konuşuyor" diyerek herkesi güldüren Scarlett Johansson, kendisiyle ilgili en çok merak edilen sırları açıkladı.

Özel hayatındaki rahat tavırlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu 'The Daily Mail' gazetesine cinsel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarıyla yine gündeme damgasını vurdu.

Yılda iki kez AIDS testi yaptırdığını söyleyen güzel yıldız sözlerine şöyle devam etti: 'Herkes önüme gelenle yattığımı düşünüyor. Ama bu doğru değil. Hayatımda kimsenin olmadığı bazı dönemlerde çok fazla kişiyle beraber oldum evet ama bir ilişkim varsa başka arayışlara girmem. Fakat bunun yanı sıra tek eşlilik budalası birisi olduğumu da söylemiyorum. Düzenli HIV testi yaptırıyorum. İyi bir ahlak anlayışına sahip herkes bu sorumluluğun bilincinde olmalı'.

Esquire dergisi bu ayki sayısında güzel oyuncuyu 'Yaşayan en seksi kadın' seçmiş, 21 yaşındaki yıldız dergiye "Ya beynim, kalbim, böbreklerim? Onlardan bahseden yok, herkes kıvrımlarımı konuşuyor" diyerek okurları güldürmüştü.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 13.10.2006
535
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.