Magazin

Yaşam Boyu Sağlık İçin Ünlüler Bir Arada

Yaşam Boyu Sağlık İçin Ünlüler Bir Arada

Kaliteli yaşam için ihtiyaç duyulan, tüm hizmetleri bir arada hazırlamış Memorial Wellnes, yaşam boyu sağlık için Zorlu Center'da açıldı.

Sağlık, güzellik, estetik ve kaliteli yaşam için ihtiyaç duyulan, bilimsel çerçevede hazırlanmış tüm hizmetleri bir arada sunan Memorial Wellness, kendini yeniden keşfetmek isteyenlere sağlıklı ve güzel bir yaşamın kapılarını açıyor.

Memorial, “Wellness” kavramını bilimsel bir bakış açısıyla; Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı, Holisitik Yaşam Sanatı Danışmanlığı, Beslenme Danışmanlığı, Medikal Fitness, Manuel Tıp ve Kozmetik Dermatoloji uygulamalarında uzman kadrosu, teknolojik alt yapısı, tıbbi donanımı ve kişiye özel koruyucu hekimlik uygulamaları ile birlikte sunuyor.Memorial Wellness’ın açılışı, 14 Kasım 2014 Cuma günü Zorlu Center’da düzenlenen özel bir davetle gerçekleştirildi. Wellness’in açılış kokteyli; Deniz Akkaya, Özlem Yıldız, Özge Ulusoy ve Neslihan Yavuzcan gibi iş, sanat ve cemiyet hayatında tanınan pek çok ünlü ismi bir araya getirdi. Davete katılan ünlü konuklar Memorial Wellness hakkında bilgi alarak, cilt bakımıyla ilgili küçük uygulamalar yaptırdılar.
‘’Sağlığınız, güzelliğiniz ve kendinizi özel hissetmeniz için her detay düşünüldü.’’

Memorial Sağlık Grubu CEO’su Uğur Genç, bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı olmanın, güzel ve bakımlı görünmenin sağlıklı yaşamın ayrılmaz parçaları olduğunu belirterek, “Memorial Sağlık Grubu olarak sağlıklı yaşama verdiğimiz önemi yeni bir merkez ile taçlandırıyoruz.. Sağlığınız, güzelliğiniz ve kendinizi özel hissetmeniz için her detayın düşünüldüğü Memorial Wellness’ta, bilimsel ve tıbbi bir çerçevede, beden ve ruh sağlığına dair yeni “bütünsel tıp” uygulamalarını keşfedeceksiniz.” dedi."Memorial wellness olarak en önemli farkımız, sağlıklı bir yaşam için bu kadar kapsamlı hizmeti bilimsel bir platformda sunabilmemizdir."

Memorial Wellness’ın sağlıklı kalmak, kendini enerjik ve mutlu hissetmek isteyenlerin en önemli adreslerinden bir haline geleceğini ifade eden Uğur Genç, “İdeal kilosunu korumak isteyen, spor yapamayan, sık sık hastalanan, sigara ve alkol kullanan, sağlıksız beslenen ve stresli bir iş yaşamı olan bireyler, wellness kavramının önemini çok iyi bilmektedir. Memorial Wellness olarak en önemli farkımız, sağlıklı bir yaşam için bu kadar kapsamlı hizmeti bilimsel bir platformda sunabilmemizdir. Memorial Wellness, konuklarını sahiplenen, onları kucaklayan ve onlara ses vermeye çalışan bir merkez olacak” şeklinde konuştu.

‘’Haftanın 6 günü spor yapıyorum, kesinlikle makyajla yatağa girmiyorum.’’

Memorial Wellness’ ın açılışına katılan ünlü manken Deniz Akkaya cildini nasıl koruduğu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Doğru beslenmenin önemine dikkat çeken Akkaya, ‘’Beslenme bu işin yüzde 70’i, spor ise yüzde 30’ u. Haftanın 6 günü spor yapıyorum, kesinlikle makyajla yatağa girmiyorum, bol bol su içiyorum, baklagilleri bolca tüketiyorum, proteinimi alıyorum ve sebzemi yiyorum, aslında çokta farklı bir şeyler yapmıyorum.
Şuan bulunduğumuz merkezde 15 senedir nereye gitse peşinden gittiğim bir cilt bakımı uzmanım var ayda bir defa ona geliyorum. Yeri geldiğinde 6 ay cilt bakımı yaptırmadığım dönemlerde oldu ama bir sıkıntı yaşamadım, onun dışında çok özel bir bakım yapmıyorum’’ şeklinde konuştu.

Yayın tarihi: 19.11.2014
4632
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.