Magazin

Yaprak Dökümü finalinde büyük sürpriz

Yaprak Dökümü finalinde büyük sürpriz

Sezonun iddialı dizilerinden olan Yaprak Dökümü, bu akşam yayınlanacak sezon finaliyle eylül ayına kadar ekranlara veda edecek.

Geçen hafta kayınvalidesinin patronu Levent Bey ile arabanın içinde gördüğü Ferhunde, yediği dayaktan sonra evden ayrılacak. Oğuz'un verdiği parayla aldığı eve yerleşecek olan Ferhunde'nin kendisini aldattığını öğrenen Şevket, cezaevinde sinir krizleri geçirecek. Fenalaşan Şevket, hastaneye kaldırılırken, evde de başka sürprizler ortaya çıkacak.

Banyoda fenalaşan Necla'yı yerde bulan Leyla, aralarındaki küskünlüğü unutarak kızkardeşine yardım etmeye çalışacak. Hastaneye kaldırılan Necla'nın doktor kontrolünden sonra aile hiç beklenmeyen şok bir haber karşısında sarsılacak. Necla'nın hamile olduğu ortaya çıkacak. Peki bebek kimden? Bu sorunun yanıtını da bu akşam finalde her birlikte izleyeceğiz.

Geçen hafta kayınvalidesinin patronu Levent Bey ile arabanın içinde gördüğü Ferhunde, yediği dayaktan sonra evden ayrılacak. Ferhunde'yi, Levent Tuncel ile yakalayan Hayriye Hanım, evde fırtınalar estirir. Ok yaydan çıkmış, Ferhunde için dönüş yolu kapanmıştır. Şimdi yapılacak tek şey uygun bir şekilde Şevket'e Ferhunde'nin kendisini aldattığını söylemektir.

Şevket ise artık karar verme zamanının geldiğini anlar. Ferhunde'yi herkesten çok iyi tanıyan Şevket, büyük bir felaketin sinyallerini almaya başlamıştır.

Ali Rıza Bey ve Ferhunde'nin yüzleşmesi büyük olay olacaktır. Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım, Şevket'le görüşmek ve Ferhunde'nin ihanetini anlatmak için cezaevine gittiklerinde Leyla ve Necla için de kader büyük bir oyun hazırlamaktadır.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.06.2008
336
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.