Magazin

Yankesicilerin son oyunu göğüs tuzağı

Yankesicilerin son oyunu göğüs tuzağı

Almanya'nın geleneksel olarak düzenlenen bira festivalinde yankesicilerin kendilerine kurban bulmak için başvurdukları ilginç yöntem kameralara yakalandı.

Alkollü bir genci kendisine hedef seçen genç önce göğüslerini açarak ilgisini çekiyor ve daha sonra kurbanına sarılıp öpmeye başlıyor. Soymak istediği kişiyi yere yatıran hırsız, kurbanının kucağına oturduktan sonra arkadan gelen arkadaşları kişinin ceplerini boşaltarak kayıplara karışıyorlar.

Kameraya yakalandı
Bu tür yankesicilik olaylarından dolayı gelen şikayetlerin artmasıyla harekete geçen güvenlik güçleri, bir vakayı kamera ile görüntülemeyi başardılar. 'Göğüs tuzağı' elemanları Andrea L (20) ve arkadaşları Christian J. (21) ile Alina H.(21) polisin hızlı müdahalesi sonucu yakalanırken aynı zamanda çaldıkları cüzdanın boş olduğu da anlaşıldı. Cebinden cüzdanı ve cep telefonu çalışanan genç ise çok alkollü olduğunu ve hırsızlığı çok geç fark ettiğini söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 29.09.2004
452
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.