Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yalnızım ve paraya ihtiyacım var

Yalnızım ve paraya ihtiyacım var

Önceki gün, para karşılığı seks yaptığı ortaya çıkan iç çamaşırı mankeni Sophie Anderton "Yalnızım ve paraya ihtiyacım var. Onun için yaptım" dedi.

Kendini Londra'da bulunan ABD'li bir işadamı olarak tanıtan News of the World gazetesi muhabiri Mazher Mahmut'la, bir geceliğine 20 bin dolardan anlaşan ve otel odasında yarı çıplak kokain çekerken görüntüleri gizli kamerayla da belgelenen Anderton'ın arkadaşlarına "Geleceğimi düşünmek ve para kazanıp biriktirmek zorundayım" dediği öğrenildi.

Anderton'ın; skandalın ortaya çıkmasının ardından gözyaşlarına boğuldugu ve modellik kariyerinin biteceğinden korktuğu için depresyona girdiği öğrenildi.

Yakın bir arkadaşı "Sophie, bu skandalın ortaya çıkmasından sonra çok sarsıldı. Kariyerinin geri dönüşsüz olarak yıkılmasından çok endişe ediyor" dedi.

Arkadaşlarının Sophie Anderton'ı; bir rehabilitasyon merkezine gitmesi ve modelliği bir süreliğine unutması konusunda ikna etmeye çalıştığı öne sürülüyor.

"Sophie bir melek olmadığını zaten biliyordu" diyen bir başka arkadaşı da "Ama medyada böyle yer almaktan çok utanıyor. Böyle bir skandalla gündeme geldiği için çok üzgün" diye konuştu.

Skandalın ortaya çıkmasının hemen ardından Anderton'la yıllığı 100 bin Sterline bir anlaşma yapan Fake Bake firması; kontratı iptal ettiğini açıklamıştı.

Sophie Anderton'ı çok endişelendiren bir başka konu da anne ve babasının bu skandaldan nasıl etkileneceği. Mankenin bir süreliğine ailesinin yanında kalmaya karar verdiği de konuşuluyor.
(Hürriyet)
460
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.