Magazin

Yalın görmesin

Yalın görmesin

Boşandıktan sonra adı genç şarkıcı Yalın'la anılan Tuba Ünsal, Çeşme'de objektiflere İzzet adında bir gençle samimi bir şekilde yakalandı.

Tuba'nın fotoları sağda

1-Geceye omzu kapalı elbiseyle katılan Ünsal, sonra üzerindeki şalı çıkarıyor. Askılı elbisesiyle kalan Ünsal, konuşmaya başlıyor.

2-Ünsal, Barın üzerinde oturan gence iyice yaklaşıyor. Ardından ilk temas. Elini, İzzet adlı gencin boynuna götürüyor.

3-Tuba Ünsal'ın cazibesiyle büyülediği genç, yakınlaşma çabaları karşısında çaresiz.

4-Ve final!

Ünsal boynundan yakaladığı genci teslim alıyor. Genç adam gecenin ilerleyen saatlerinde Ünsal'a sarılıyor ve çift mekándan sarmaş dolaş ayrılıyor.

Cem Cantaş ile evliliğini noktaladıktan sonra adı popçu Yalın'la anılan Tuba Ünsal, önceki gün Çeşme'de İzzet adlı bir gençle görüntülendi.

Alaçatı'daki Nil Karaibrahimgil konserinde İzzet adlı gençle yakınlaşan Ünsal, fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olmadı. Ünsal'ın mekána, Yalın'ın yakın arkadaşı, Deniz Seki'nin eski sevgilisi Selim Yalın'la geldiği öğrenildi.

Finalde sarmaş dolaş
Alaçatı'da birlikte yiyen ikili daha sonra Babylon'daki Nil Karaibrahimgil konserine ayrı ayrı geldi. Babylon'a omzu kapalı elbiseyle giren Ünsal, müziğin ve alkolün etkisiyle gecenin ilerleyen saatlerinde, yanındaki gençle samimi pozlar verdi. Önce birbirine mesafeli duran çift, gecenin sonunda mekándan sarmaş dolaş ayrıldı.
(Hürriyet/Keelebek)
Yayın tarihi: 17.07.2006
443
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.