Magazin

'Yalı takıntım var'

'Yalı takıntım var'

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, İzzet Çapa'ya samimi açıklamalar yaptı..

burcu esmersoy

Burcu Esmersoy aile ve aşk hayatından kariyerine kadar bir çok soruya yanıt verdi. Evlilik teklifi almadığını ama bu yaz sonu gelinlik giyeceğini söyleyen Esmersoy, sahnede yaptığı evlenme teklifini de anlattı.

İşte o röportaj!

DOMİNİK'E GİDİNCE DUYGULARIMIN FARKINA VARDIM
Acun Ilıcalı'yla niye yolları ayırdın?

- Ay ne yolları ayırması? "Popstar"ın teklifini kabul ettim, iki program da aynı sezona denk gelince "Survivor"a gidemedim, hepsi bu.

* Dominik Cumhuriyeti'nde geçirdiğin günler seni nasıl etkiledi?

- İnan bana yarışmacı olmamama rağmen orada bulunmak, havasını solumak, ada atmosferini yaşamak hayatımda çok şeyi değiştirdi. Medeniyetten ve dünyevi şeylerden uzaklaşınca insani duygularımın daha çok farkına vardım.

* Ada seni filozof yapmış resmen.

- "Survivor"a gitmeden önce köpek gibi çalışan, özel hayatını ikinci plana atmış, arkadaşlarını bile doğru dürüst görmeyen bir insandım. Her şeyden önce işim geliyordu, o zamana kadar izin bile kullanmamıştım. Adaya gidip, bir nevi "yaşamımdan" uzaklaşınca, kendime daha çok vakit ayırmam gerektiğini fark ettim.

* Hep böyle cool olmak yormuyor mu seni? Arada bir 9-8'lik attırmak gelmiyor mu içinden?

- (Kahkahalar) İbo da dinlerim, Dennis Ferrer da. Yeri geldiğinde 9-8'lik göbek de atarım. Cool olmak bu değil mi zaten?

* Bu cool kadının takıntıları var mıdır peki?

- Nereden başlasam? Yalı takıntım var. Sen "Anlamadım" demeden ben anlatayım. Boğaz'daki yalılara bayılıyorum, oturup saatlerce onları izliyorum.

* Gözün yükseklerde yani.

- Aaa deli misin ya? O ne demek şimdi? Hayvan gibi çalışıyorum, istesem alır bir yalı otururum.

EVLİLİK TEKLİFİ DAHA GELMEDİ AMA YAZ SONU GELİNLİK GİYERİM
* Herkesin içinde elin adamlarına evlenme teklif etmek nereden çıktı?

- George Clooney'den bahsediyorsun değil mi? Elle dergisinin davetinde ne olduysa oldu. Ödül alanlardan biri kız arkadaşına evlenme teklif etti. Çok hoşuma gitti. Sahne sırası bana geldiğinde bir teklif de ben yapayım bari dedim.

* Cevap geldi mi bari?

- Yok, George ulaşamadı bence bana. (Kahkahalar)

* Şaka maka ne zaman gelinlikle göreceğiz seni?

- Yaz sonu kısmetse.

* Nasıl evlilik teklif etti enişte bey?

- Teklifi yapacak daha.

* Sen kendi kendine mi gelin güvey oldun yani?

- Bana gelip "Seninle evlenmek istiyorum, biliyorsun değil mi?" dedi. "Böyle mi evlenme teklif ediyorsun bana?" dedim. O yüzden teklif seremonisini yeniden planlıyor.

* Nasıl bir şey hayal ediyorsun?

- Öyle kamyonu dayayıp kapıma güller döksün demiyorum ama futbol maçında falan evlenme teklifi yapanlar çok hoşuma gidiyor.

(Medya Faresi)

Yayın tarihi: 30.06.2013
538
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.