Magazin

Yalan Dünya Gezi'ye feda oldu!

Yalan Dünya Gezi'ye feda oldu!

Gezi eylemine destek veren Yalan Dünya bu hafta yayınlanmayacak

yalan dünya

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘YalanDünya’, Gezi Parkı engeline takıldı. Pazartesi akşamı ekrana gelmeyecek olan dizinin yerine iki bölüm üst üste ‘Galip Derviş’ yayınlanacak.

Oyuncuların çoğunun Gezi Parkı eylemlerinde olduğunu ve bu nedenle çekim yapamadıklarını söyleyen Gülse Birsel, “Bazıları gaz yedi, bazılarının sesi kısıldı bazıların da gözünde problem oldu. Ruhsal ve fiziksel olarak çok yoruldukları için sete girme psikolojisinde değildik. Drama çekseydik işimiz daha kolaydı. Ancak komedide belli bir moral gerekiyor. Salı ve perşembe sete giremediğimiz için bölümü yetiştiremedik. Yedeğimiz olmadığı için de yerimize ‘Galip Derviş’ yayınlanacak” dedi.

Senaryoyu yazmak zorunda olduğu için Gezi Parkı’na gitmediğini ama köşesinde kendini anlatmaya çalıştığını belirten Birsel, “Her şeyin sakinleşmesini istiyoruz. Kışkırtma, kırma, dökme, sataşma olmasın” şeklinde konuştu. Dizinin sezon finali 24 Haziran’da ekrana gelecek.

Yayın tarihi: 09.06.2013
528
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.