Magazin

Yalakalık değil, duygu fışkırması yaşamış

Yalakalık değil, duygu fışkırması yaşamış

Ajda Pekkan asistanı Ethel Sason aracılığıyla yalakalık iddialarına yanıt verdi..

Ajda Pekkan'ın konserinde Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'a iltifatlarda bulunurken, "Sayın Bakanım her zaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Muhteşem vizyonunuzla hep ülkemizin önünü açıyorsunuz. İyi ki varsınız, hep olun. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Allah sizi başımızdan eksik etmesin" demesi gündeme oturdu.

Bu sözlere ilk tepki Uğur Dündar'dan geldi. Dündar, Kanal D Radyo'da yayınlanan "Uğur Dündar ile Radyo Arenası" programında "Peki ya Ajda Pekkan'ın onun için söyledikleri? Sizin için canımızı veririz demiş bitirmiş yani. Türkiye Cumhuriyet tarihinin hiçbir döneminde sanatçıların belli bir kesimi bu kadar yalaka olmamışlardı. Sanatta yalakalığın doruğu" dedi.

Dündar daha sonra yaptığı açıklamada "Benim sözlerimin hedefinde Ajda Pekkan asla yoktur. Bu sözlerin muhatabı olanları zaten kamuoyu uzun süredir biliyor" dedi.

Ajda Pekkan ise asistanı Ethel Sason aracılığıyla yalakalık iddialarına yanıt verdi:

"Ajda Hanım'ın sözleri bir partiyi destekleyen sözler değildi. Eğemen Bağış'ın şahsına yapılmış bir övgü. Sahnede bir duygu fışkırması yaşadı Ajda Hanım. En doğal haliyle en duygusal haliyle şahsa söylediği sözlerdi. Bir yalakalık filan söz konusu değil."

(Vatan)
Yayın tarihi: 28.05.2011
504
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.