Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Yakalanmışım ne diyeyim'

'Yakalanmışım ne diyeyim'

Eşi Elvan Yıldız'a şiddet uyguladığı iddiasıyla karakolluk olan Metin Yıldız, geçtiğimiz gün de bir kadınla dudak dudağa kameralara takılmıştı Yıldız o görüntüler için "Yakalanmışım ne diyeyim" dedi.

Birkaç hafta önce eşi Elvan Yıldız’ın kıskançlıkları nedeniyle evliliğinin bitme noktasına geldiğini açıklayan Metin Yıldız, çıktığı çapkınlık turunda yakayı ele verdi. Dört yıllık evli ve bir çocuk babası olan ünlü oyuncu, Yeniköy’deki bir restoranda yabancı bir kadınla öpüşürken görüldü. O anlar, TNT’deki “Kırmızı Halı” programının kamerasından da kaçmadı.

Bana toplantısı olduğunu söyledi

Önceki hafta Metin Yıldız’dan kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle şikayetçi olan Elvan Yıldız, bu görüntülerden haberdar olunca ortalık karıştı. Öfkeli eş, televizyon binasına gidip “Her şeyi öğrendim. Yayınlanmadan önce kendi gözlerimle görmek istiyorum” dedi. Görüntüleri izlerken de gözyaşlarına boğuldu: “Bana yalan söyledi. Seyrantepe’de toplantıda olduğunu söylemişti. Yazıklar olsun.”

Yakalanmışım, ne diyeyim

Metin Yıldız, olayla ilgili Kelebek’e şu açıklamayı yaptı: “Yakalanmışım artık, ne diyeyim? Elvan evden tutarsız konuşmalar yapıyor ama ben konuşmak istemiyorum. Benim çocuğum var, yarın öbür gün benim böyle haberlerimi görmesini istemem.”

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 10.04.2012
493
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.