Magazin

Yağmur'dan Pınar şartı

Yağmur'dan Pınar şartı

Pınar Altuğ, bayram tatilinde sevgilisi Yağmur Atacan'ı biran olsun yalnız bırakmıyor.

Çekimler için Antalya'da bulunan Atacan, çekim aralarında soluğu sevgilisinin yanında alıyor. Yağmur Atacan ise yapım şirketine sevgilisinin yanına gelmesi için şart koşmuş.

Yönetmenliğini Faruk Aksoy'un üstlendiği "Çılgın Dershane" nin çekimleri, Antalya'da devam ediyor. Oyuncu kadrosu ünlülerle dolu olunca, çekimler her gün bir olaya sahne oluyor. Bayram Tatili için Antalya'ya sevgilisinin yanına gelen Pınar Altuğ, kendisinde yaşca küçük Yağmur Atacan'a güveninin sonsuz olduğunu söyledi.

Hem iş hem tatil nasıl gidiyor?
Başka türlü görüşemiyoruz. Yağmur çok yoğun çalışıyor. Bir şekilde görüşmek lazım ben çekimleri mi bitirdim. Bayram da çalışmıyorum. Yağmur'un yanına geldim.

Bu sene tatilin keyfini birlikte doyasıya çıkartabildiniz mi?
Pınar Altuğ: Ben hayatımda ilk defa bu sene yaza girerken hakkaten leyleği hava da gördüm. Bu genelde Yağmur'un işi yüzünden oluyor. Çok güzel böyle devam etsin ben hayatımdan memnunum.

Yağmur çapkınlık yapıyor Pınar Altuğ peşinden gidiyor deniliyor siz ne cevap vereceksiniz?
Pınar Altuğ: Boş versenize, bunlar çok komik şeyler. Her şeyden önce Yağmur bu film için anlaşma yaparken benim çalışmadığım günlerde Pınar yanıma gelir diye Faruk Aksoy'a şart koydurdu. Sevgilimi birilerinden korumak için buraya gelmem söz konusu olamaz. O zaman bizim ilişkimiz olmazdı. Ben Yağmur'a yüzde yüz güveniyorum. Burada herkes kendi halinde kimse kimseyi takmıyor. Varsa da bizi ilgilendirmiyor.

Yayın tarihi: 24.10.2006
780
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.