Magazin

Ya ben de kansersem

Ya ben de kansersem

Kylie Minogue'un, kız kardeşi Dannii'yi de kanser korkusu sardı. Minogue, botoks yaptırdığı göğüslerindeki değişiklikleri fark edemeyecek diye ödü kopuyor.

Minogue kardeşlerin babası Ron Minogue, dört yıl önce prostat kanserine yakalanmıştı. Ardından Kylie Minogue meme kanseri oldu. Şimdi Minogue ailesi ve onların yakın dostları, kanserin ailede genetik olmasından ve hastalanma sırasının küçük kız kardeş Dannii'ye gelmesinden korkuyorlar.

Ailesi genç şarkıcıya memesindeki botokslardan kurtulup, bir an önce kontrol yaptırmasını tavsiye ediyor. Çünkü Kylie'nin göğsündeki kitleyi bir duş sırasında fark ettiği biliniyor. Dannii'nin kansere yakalanma ihtimali gerçekten çok yüksek. Ve zaman kaybetmeden kontrolden geçmesi gerekiyor.

Kylie'nin tedavisi sürüyor
Bu arada Kylie'nin tedavisi de sürüyor. Ancak tam olarak hangi safhada olduğu açıklanmıyor. En son gelen haberler anne olabilmek için birkaç yıl beklemesi gerektiği yönünde.

Oysa Kylie Minogue, yaz aylarında sevgilisi Olivier Martinez'den hamile kalmayı planlıyordu. Neyse ki sevgilisini bir dakika bile yalnız bırakmayan Olivier Martinez çok anlayışlı.

39 yaşındaki aktör, sevdiği kadının sağlığına kavuşacağına ve onları bol çocuklu güzel günlerin beklediğine inanıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.06.2005
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.