Magazin

Woody Allen olgunlaşamadı

Woody Allen olgunlaşamadı

Oscar ödüllü yönetmen Woody Allen, yaşının gerektirdiği bilgeliğe sahip olmadığını söyledi.

Woody Allen, Vanity Fair dergisinde yayınlanan söyleşisinde, 1992 yılında aktris Mia Farrow ile ilişkisini bitiren ve evlatlık kızıyla evlenmesini sağlayan skandalın yaşamındaki en şanslı anlardan biri olduğunu belirterek, yaşının kendisine hiçbir şey öğretmediğini ya da çok az şey öğrettiğini kaydetti.

"Olgun olamadım"
1 Aralık'ta 70 yaşına girecek olan Woody Allen, yaşının kendisine bilgelik, anlayış ve olgunluk kazandırmadığını ifade ederek, "Aynı hataların tümünü bugün de yapardım" dedi.

Aktris Mia Farrow'un, Allen'ın evinde Koreli evlatlık kızı Soon-Yi'nin çıplak fotoğraflarını bulmasını, "hayatındaki büyük şanslardan biri" olarak değerlendirerek, 1997 yılında evlendiği Soon-Yi ile aralarındaki 35 yaş farkın, çatışmayı azalttığından bir servet değerinde olduğunu kaydetti.

Mesleki itiraf
Farrow ile ayrılığının profesyonel tutumunu etkilemediğini, kendisine olaydan sonra bir filminde oynamasını önerdiğini belirten Allen, filmlerinin Federico Fellini, Ingmar Bergman veya Akira Kurosawa gibi ustaların çalışmalarına yaklaşamadığını söyledi. "Annie Hall" filmiyle Oscar alan Woody Allen'in, Scarlett Johansson'un başrolde olduğu son filmi "Match Point", aralık ayında gösterime girecek.
Yayın tarihi: 01.11.2005
342
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.