Magazin

Vurulma nedeni seks kasedi mi?

Vurulma nedeni seks kasedi mi?

Şarkıcı Özcan Deniz'in Çeşme'de uğradığı silahlı saldırıyla ilgili şok iddia!

Özcan Deniz'in vurulmasının ardında, bir işadamı ile yaptıkları kokain alemi ve girdikleri çarpık ilişkinin yer aldığı kasetin yattığı öne sürüldü.

Vurulmaya şok iddia
Özcan Deniz'in silahlı saldırıya uğramasıyla ilgili şok bir iddia ortaya atıldı: Şarkıcının vurulmasının nedeni özel görüntülerinin yer aldığı kaset için fidye ödememesi....

Sanatçı Özcan Deniz'in Çeşme'de silahlı saldırıya uğramasının ardındaki sır perdesi merak edilirken, elimize geçen bir belge akıllarda soru işareti bıraktı. Belgede ünlü sanatçının, özel bir kaset nedeniyle tehdit edildiği yazıyordu...

BELGEDEN KESİTLER
"Özcan Deniz'in, Çeşme'de Mustafa Adaş tarafından silahla yaralanması olayı basit bir olaymış gibi İzmir polisi tarafından araya hatırlı kişilerin girmesiyle kapatılmıştı. Olayın gerçek sebebi Deniz'in bir işadamı ile birlikte kokain alemi ve ardından da girmiş oldukları çarpık ilişkinin görüntülerinin işadamının şöförü tarafından bir suç örgütüne tehdit ve fidye amaçlı verilmesidir. Yaralama öncesine kadar Deniz, bu gruba yüklü paralar veriyordu. Suç örgütü 2007 Temmuz'unda cezaevine girince Deniz ödemeyi kesti. Vurulma olayından sonra Deniz yüklü miktarda ödeme yaptı. Bu mafya Kenan Doğulu'yu da tehdit etmişti."
(Vatan)
Yayın tarihi: 07.05.2008
426
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.