Magazin

'Vuracak tekmeyi g.t.me..'

'Vuracak tekmeyi g.t.me..'

İzdivaç programında ikinci gaf: "Tapu istiyor, vuracak tekmeyi g.t.me!"

Star TV'deki İzdivaç programını sunmaya başlayan Zuhal Topal, canlı yayın skandallarından yakasını kurtaramadı. Tam bir hafta sonra yine bir konuğun ağzından çıkan sözler karşısında şaşıran Zuhal Topal, durumu toparlamaya çalışsa da canlı yayın kazasını bir kez daha yaşamış oldu.

KONUK CANLI YAYINDA 'KIZILBAŞ' DEMİŞTİ
Programa eş bulmak için katılan Güner Hanım'ın taliplilerinden evlerinin tapularının yarısını istemesi üzerine kendisine talip olan Salih Bey, ağzından bir söz kaçırdı.

VURACAK G..ME TEKMEYİ..
Böyle bir şartı kabul edemeyeceğini ifade eden Salih Bey'in, "Evin yarısını bana yapacaksın dedi... Şimdi yarısını buna yaparsam, öbür gün bana, vuracak tekmeyi g.t.me!" şeklindeki sözleri üzerine gözleri kocaman olan Zuhal Topal, "Tövbe estağfurullah" diyerek Salih Bey'e 'sus işareti yaptı ve "Özür diliyoruz" dedi.

Ancak Salih Bey hızını alamadı ve Zuhal Topal'ın müdahalesine rağmen durmayarak aynı cümleyi bir kez daha tekrar etti ve "Vuracak tekmeyi g.t.me" dedi. Zuhal Topal ise "Özür diliyoruz. Öyle şeyler söylemiyoruz. Ağızdan kaçtı, özür diliyoruz" diyerek durumu toparlamaya çalıştı.
Yayın tarihi: 01.09.2009
460
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.