Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

"Vura vura dövmek lazım"

"Vura vura dövmek lazım"

Sürekli küsüp barışan Ece Erken ile Davut Güloğlu önceki gün yine tartıştı.

Geçen ay aile arasında nişanlanan çiftten Erken, Güloğlu'na kızıp eski arkadaşlarıyla nargile keyfi yaptı ve birlikte çekilen fotoğraflarını twitter'dan paylaşıp "Eski dostlarla çay keyfi" notu düştü. Bunu gören Güloğlu, yine twitter'dan "Eski dostlar buluşmuş gülelim bari" diye karşılık verdi ve "Bazı kişiler bazı kişileri tutup bazı kişilere haddini aşan şeyler yazıyorlar. O kişiler köpek bile olamaz. Çünkü köpekler sadıktır. Sinirleri alınmış gibiyim, sabretmek de bir ibadettir" yorumunu yaptı.

Ardından bir takipçisinin Küçük İskender'in "Aşkı dövmek lazım kalbe terbiyesizlik ettiğinde..." sözüne karşılık Güloğlu'nun verdiği "Evet vura vura dövmek lazım" yanıtı şaşırttı. Geçen aylarda Davut Güloğlu, Ece Erken'e taksi içinde yumruk attığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Çift, yakında Beyaz TV'de program yapacak. Ancak daha önce Kanaltürk'te sundukları "Hayata Gülerken" isimli program, sürekli kavga edip kanalda sorun çıkardıkları için sona ermişti.

486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.