Magazin

Vücut Gökhan'ın yatak anne-babanın

Vücut Gökhan'ın yatak anne-babanın

Gamze Özçelik'in avukatları, Gökhan Demirkol'un serbest bırakılmasına itiraz etmek için, Kadıköy Cumhuriyet savcısı Ali Doğan'a başvurdular. Başvuruya gerekçe olarak Özçelik'in görüntülerdeki kişinin Demirkol olduğunu teşhis ettiği gösterildi.

Gamze'nin daha önce rastlamadığınız fotoları sağda!

Avukat, Gamze Özçelik'in görüntülerdeki vücudun 2 yıl birlikte yaşadığı Gökhan Demirkol'un vücudu olduğunu teşhis ettiğini söylediler. Avukat Ali Aydın önceki gün de 'Gamze Özçelik, görüntüleri izleyince odanın Gökhan Demirkol'un anne ve babasına ait yatak odası olduğunu anladı' demişti. Dün Kadıköy Adliyesi'ne giden Ali Aydın'ın eşi ve yardımcısı avukat Fatma Aydın, bir kimsenin iki yıl birliktelik yaşadığı kişinin vücudunu tanıyabileceğini söyleyerek şöyle dedi:

'Gamze Hanım görüntülerde eli, bacağı, göbeği ve vücudunun çeşitli yerleri görünen kişinin Gökhan Demirkol olduğunu belirtti. Görüntüleri adli tabip anestezi uzmanına incelettik. Onun verdiği rapora göre Gamze Hanım ilişki sırasında kendinde değil. Rıza ile yapılan cinsel ilişkide her iki tarafın da bilinçli olması gerekir. Dolayısıyla tecavüz söz konusu. Gamze Hanım'ın tecavüzüne uğradığını iddia ettiği kişiyi teşhis etmiş olmasını tutuklama talebi için yeterli görüyoruz.'

Tutuklama talebini inceleyen savcı Ali Doğan, bir üst mahkemeye başvurarak, suç şüphesinin varlığı, kaçma ve delilleri karartma durumuna göre Demirkol'un tutuklanmasını istedi. Kadıköy 2. Sulh Ceza Mahkemesi ise dosyada tutuklamayı gerektirecek bir husus bulunmadığını bildirdi. 2. Asliye Ceza Mehkemesi bugün Cumhuriyet Savcısı'nın mütalaasını da alarak bu konuda karar verecek.

Savcı da itiraz etti
Gamze Özçelik'in avukatı Fatma Aydın, müvekkilinin içkisine uyuşturucu karıştırıp tecavüz ettiğini iddia ettiği Gökhan Demirkol'un tutuksuz yargılanmasına itiraz etti. İtirazını bir üst mahkemeye bildiren avukat Aydın, görüntülerin incelenmesi halinde tecavüzün ameliyatla burnunu küçülten Gökhan Demirkol'a ait olduğunun anlaşılacağını söyledi. Fatma Aydın, Gökhan Demirkol'u, görüntülerde yüzünün görünmesi üzerine ameliyatla burnunu küçültmek ve 7-8 kilo zayıflamakla itham etti. Kadıköy Cumhuriyet Savcısı Ali Doğan da Demirkol'un tutuksuz yargılanmasını, bir üst mahkemeye itiraz etti.

Dizisi 10. oldu
Gamze Özçelik'in rol aldığı Düşler ve Gerçekler adlı dizinin ilk bölümü tüm izleyicide 12'nci oldu. Kanal D'de yayınlanan dizi, AB Grubu'nda ise 10. sırada yer aldı.

'Annemin odasının duvarları bordo'
Gökhan Demirkol hakkında çıkan iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu. Bahsi geçen videoyu seyretmediğini söyleyen Demirkol, avukatı aracılığıyla bilgi edindiğini belirtti. Gökhan Demirkol, görüntülerdeki evin duvarlarının beyaz olduğu hatırlatılınca, annesinin yatak odasının duvarlarını boyatmadığını, aynı mahallede aynı apartmanda 15 yıldır oturduğunu söyleyerek, "Annemin odasının duvarları da bordo renkte. İsteyen sorup öğrenebilir" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.09.2005
661
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.