Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

VIP seks skandalları

VIP seks skandalları

Alman Bild dergisi, son on yıl içinde dünya basınında ilk sıralarda yer alan seks skandallarını ele aldı.

Bild'in 'Ünlülerin Seks Skandalları' başlığı altında yer alan haberinde listenin başını şu isimler çekiyor: Şarkıcı George Michael, Janet Jackson, oyuncu Pamela Anderson, Eski ABD Başkanı Bill Clinton ve Hilton Oteller zincirinin varisi Paris Hilton.

Janet Jackson
2004 yılının en büyük skandalı, şarkıcı Janet Jackson'ın başına gelmişti. Geçtiğimiz yıl Amerikan Futbolu Ligi finalinin devre arasında Justin Timberlake ile sahneye çıkıp şov yapan ve göğsü açılan Janet Jackson, günlerce konuşulmuştu.

Paris Hilton
Sevgilisi Rick Solomon'a, fantazi olsun diye sevişmelerini videoya almasına izin veren Paris Hilton'un başı, olay sonrasında çok ağrımıştı. Çünkü Solomon, Paris'in kendisinden ayrılmasının ardından bu görüntüleri internet yoluyla dağıtmıştı.

Bill Clinton
Yüzyılın en büyük seks skandalı olarak tanımlanan olayların başında Oval Ofis skandalı geliyor. O dönemde Beyaz Saray'da stajyer olarak görev yapan Monica Lewinski ile Oval Ofis'te uygunsuz bir ilişki yaşayan dönemin ABD başkanı Bill Clinton, olayın açığa çıkmasıyla tüm dünyada gazete manşetlerine taşınmıştı. Bu işten ünlü olmak' gibi bir sonuçla kârlı çıkan, Monica Lewinski oldu...

Pamela Anderson
1996'da evlendiği eski eşi Tommy Lee ile balayına giden oyuncu Pamela Anderson, fantazi amacıyla ilişkilerini kameraya çekmişti. Çiftin evine hırsız girince, kaset çalınmış, ünlü çift zor durumda kalmıştı. Görüntüler internette yayınlanınca büyük skandal olmuştu.

George Michael
1998 yılında erkekler tuvaletinde bir erkeğe asılan George Michael, uzun süre gündemde kalmıştı. Birlikte olmak istediği kişinin gizli polis çıkması sonucunda tutuklanan Michael, 800 dolar para cezasının yanı sıra, seksüel terapi almak zorunda bırakılmış ve olay sonrasında bir süre için sosyal görev yapmıştı.
573
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.