Magazin

Volkan'ın sevgilisi Zeynep kraliçe adayı

Volkan'ın sevgilisi Zeynep kraliçe adayı

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel ile Belçika'da yaşayan Türk kızı Zeynep Kübra Sever'in aşkı Belçika basınında da haber oldu.

23 Aralık'ta düzenlenecek Belçika güzellik yarışmasına katılacak Zeynep Kübra Sever, DH spor gazetesine Volkan ile birlikte olduklarını açıkladı. Mısır'daki yarışmacıların arasında kampta olan Sever, fotoğraf çekimleri sırasında havuz kenarında yapılan röportajlarda, Türkiye'de popüler olan ve Milli Takım'ın da kalesini koruyan Volkan Demirel ile 4 aydır beraber olduklarını söyledi.

'Kıskanabilirim'
Belçika güzellik yarışmasına Brüksel'den katılan Sever, ortak bir arkadaşları sayesinde tanıştıklarını belirterek, "Bu yarışmaya katılmamdan çok memnun. Çünkü o kıskanç değil" dedi.

Sever, "Başlangıçta çevredeki bütün masalar bize bakmadan bir restorana gidemiyorduk. Benim, onu kıskanmak için daha fazla nedenim olduğu kesin" diye konuştu.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 26.11.2008
358
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.