Magazin

VJ Bülent'ten şok iddialar

VJ Bülent'ten şok iddialar

VJ Bülent'ten, ''Kral TV rejisinde kopyalanan seks kasetleri'' iddiası...

14 yıl Kral TV'de görev yapan VJ Bülent, Uzan döneminde bir erkek, bir gay ve iki şarkıcının seks kasetlerinin Kral TV rejisinde kopyalandığını öne sürdü.

Bir süre önce Kral TV'deki görevine son verilen VJ Bülent, Kanaltürk'te konuk olduğu "2. Sayfa" programında çok çarpıcı iddialarda bulundu:

"Ben ne büyük bir isim biliyorum ki albümü, dizileri bize (Star TV-Kral TV) geçmesi için spekülasyonlar olmuştu. Türkiye'nin çok önemli bir starı biraz da mecbur koşulmuştu böyle. Star'a geleceksin, Star'a gelmezsen 'bak elimde şööyle bir kasetin var' diyerekten.. biz kasetler filan medyaya düşmeden 10 gün önce duyardık. Duyduğum bayağı şeyler vardı.. İddialar!

(Gülüyor) Kadınlar, erkekler!.. Benim bildiğim 3 kişi var, biri kadın sanatçı. Hem de bayağı ünlü. İkincisi bir gay şarkıcıydı. Üçüncüsü o dönemin patlamış bir erkek ismiydi. Şimdi de varlığı devam ediyor ama fantezi tarzında. Şarkıcı-oyuncu olanın kaseti çok kötü, çok iğrençmiş! İzleyen arkadaş 'Bülent tam bir komediydi, bu kadar da olamaz' dediler."
Yayın tarihi: 13.08.2010
516
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.