Magazin

Victoria ne kadar yaşayacak?

Victoria ne kadar yaşayacak?

Yaşlanmayı önleme uzmanı Dr. Marios Kyriazis, Victoria Beckham'ın beslenme alışkanlıklarını ve yaşam stilini zaman kaybetmeden değiştirmesini önerdi. Kyriazis'e göre Victoria bu tempoyla yaşamayı sürdürürse ancak 54 yaşına kadar yaşayabilecek.

Yeni yılla birlikte ünlülerin geleceğine dair genelde falcılardan kehanetler alınır. OK dergisi bu yıl, bu rutin araştırma konusuna farklı bir açıdan yaklaşıp sorularını Amerikalı yaşlanmayı önleme uzmanı Dr. Marios Kyriazis'e yöneltti. Kyriazis de bir bilim insanı olarak elindeki verilerden yola çıkarak ünlülerin yaşam sürelerine dair yorumlar yaptı. Kyriazis'in en ilginç açıklaması Victoria Beckham'a dairdi.

Dr. Kyriazis'e göre 32 yaşındaki Victoria Beckham yanlış bir beslenme programı uyguluyor ve çok stresli bir yaşam sürdürüyor. Victoria'nın stresli bir yaşam sürdürdüğünü, sıfır beden tutkusunun tutsağı olduğunu ve öğünlerini abur cuburla geçiştirdiğini belirten Dr. Kyriazis, yıldızın bu tempoda yaşamayı sürdürürse ancak 54 yaşına kadar yaşayabileceğini iddia etti.

Victoria, Dr. Kyriazis'in bu sürpriz iddiası karşısında henüz bir açıklama yapmadı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.01.2007
421
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.