Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Victoria Beckham durmak bilmiyor

Victoria Beckham durmak bilmiyor

Yeşil sahaların ünlü ismi David Beckham'ın şarkıcı eşi Victoria Beckham, yeni yuvası olan ABD'de yoğun bir iş temposunun içine girdi.

''Çirkin Betty-Ugly Betty'' adlı televizyon dizisinde konuk oyunculuk için hazırlanan Beckham, Aralık ayında da topluluğuyla turneye çıkacak. BBC'nin internet sitesinde yer alan habere göre, ''Posh Spice'' ismiyle de tanınan Victoria Beckham, kariyerinde atağa geçti.

Yeni bir kulvarda koşmaya başladı
Eşinin İngiltere ve İspanya'da top koşturduğu yıllarda çocuklarının bakımına ağırlık veren Victoria Beckham, David Beckham'ın ABD'ye transferiyle beraber yeni bir kulvarda koşmaya başladı. Şov dünyasının kalbi olan Amerika'da kariyerinin önünde yeni fırsatlar açılan Victoria Beckham, ''Çirkin Betty'' adlı dizide misafir oyunculuk teklifi aldı. Bu öneriyi kabul eden Beckham, komedi dizisinde gelinin nedimesini canlandıracak. Los Angeles'a Temmuz ayında taşınan Beckham, ABD'de büyük reytingi olan, 5 dalda Emmy ödüllü dizide yer alacak.

Aralık ayında turneye çıkmaya hazırlanıyor
İkinci sezonuna başlayacak olan dizi, 27 Eylülde ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizi, gelecek yıl İngiltere'de de Channel 4'da gösterilecek. Bu arada, Victoria Beckham, yeniden bir araya gelen ''Baharat Kızlar-Spice Girls'' adlı topluluğuyla Aralık ayında turneye çıkmaya hazırlanıyor. Turne, Kanada'da başlayacak. Beckham, kendine ait ''dVb'' adlı moda markası ile parfümü de geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı.
350
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.