Magazin

Vicdanen çok rahatladım

Vicdanen çok rahatladım

Ankara'daki Hüseyin Gazi Türbesi ve cemevini ziyaret ederek, canlı yayındaki gafından dolayı af dileyen Mehmet Ali Erbil, "En azından vicdanen rahatladım" dedi.

Kötü hava koşullarına rağmen Ankara ziyaretini ertelemediğini söyleyen Mehmet Ali Erbil, "Yaptığım ziyaret beni çok mutlu etti. Şimdi huzur içindeyim, içim rahat" dedi. O gaftan sonra çok sıkıntılı günler geçirdiğini de belirten ünlü şovmen, sözlerine şöyle devam etti:

"Geçirdiğim uykusuz ve yorgun günleri hatırlamak bile istemiyorum. Ziyaretim sırasında sözlerimin yalnış anlaşıldığını, hata yaptığımı, bu sözün kendilerinden çok beni yaraladığını dile getirdim. Güzel bir diyalog kurduk, hatta zaman zaman şakalaştık, espri yaptık. Nitekim görüştüğüm alevi dedesi içimde kötü niyet olmadığını anladı. İnsanlar zaman zaman hata yapabilir, önemli olan bu hatayı anlayabilmektir. Ben hatamı anladım, onlar da hatamın kasıtlı olmadığına inandı. Artık vicdanen rahatım. Yine de tüm alevi vatandaşlardan bir kez daha özür diliyorum."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.12.2010
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.