Magazin

Vegas'ın kızları 'James Caan' tutkunu

Vegas'ın kızları 'James Caan' tutkunu

Las Vegas dizisinde rol alan Vanessa Marcıl, James Caan odaya girdiğinde, kendisi dahil tüm kızların tepeden tırnağa kızardığını söylüyor.

ABD'de yayınlandığı günden beri bir hit haline gelen Las Vegas dizisinde, seksi halkla ilişkiler sorumlusu Sam'i canlandıran Vanessa Marcil, dizinin başrol oyuncularından James Caan'ı çok seksi bulduğunu hiç çekinmeden söylüyor.

'Onunla ilgili her şey seksi'
Ülkemizde CNBC-e'de yayınlanan dizide herkesin gözünü korkutan güvenlik şefini canlandıran James Caan'ı tam bir 'parti insanı' olarak tanımlayan Vanessa Marcil, 'Onunla ilgili her şey seksi. Jimmy odaya girdiğinde tüm kızlar başlarından tırnaklarına kadar kızarıyor. Bunu izlemek insanı şaşırtıyor. Onda farklı bir çekicilik var. Tabii ben de kızaranlandan biriyim' diyor.

TV seyretmediğini ve sinemaya gitmediğini vurgulayan Vanessa Marcil, Las Vegas dizisinin yakaladığı başarıyı ise bu yüzden göremediğini söylüyor! Tüm vaktini dizi çekimlerinin aldığını belirten Marcil, kalan zamanını da oğluyla geçirmek istediğini, bu yüzden TV izlemeye fırsat bulamadığını belirtiyor.

'Dizideki kızlar ateşli'
Dizideki oyuncuları 'ateşli' olarak tanımlayan Vanessa Marcil, 'Dizideki diğer kızların tamamı neredeyse ikişer metre. Bense daha kısa olamazdım. (1.64) Ortada standart kadınların sembolü gibi dolaşıyorum. İzleyenler de, kendilerini yakın hissediyorlar' diyor.
Dergilerde çıkan fotoğraflarının kusursuz görünmesinin nedenini ise rötüşlu olmalarına bağlayan Vanessa, Las Vegas dizisinde rol alan diğer oyuncularla aralarında rekabet yaşamadıklarını da ısrarla vurguluyor:

'Genel olarak kadınlar rekabete meyillidir. Fakat ben Las Vegas'ta bunu görmedim. Biz hepimiz birbirimizi gerçekten seviyor ve anlaşıyoruz. Hep birlikte dışarı çıkıyor ve eğlenebiliyoruz. Üstelik günün büyük bölümünde birlikte çalışmış olmamıza rağmen. Normalde bir insanı bu kadar uzun süre görürseniz onu daha fazla görmek istemezsiniz.'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.02.2005
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.