Magazin

Ve karşınızda 6 tane Gisele!

Ve karşınızda 6 tane Gisele!

Dünyanın en çok kazanan modeli olma unvanını dört yıldır elinde tutan süpermodel Gisele Bündchen, Japon Numero dergisinin mayıs sayısı için altı farklı imaja büründü.

Güncellenme tarihi:
İŞTE O FOTOĞRAFLAR Dünyanın en çok kazanan modeli ünvanının elinde bulunduran 30 yaşındaki Bündchen, kapakta afro modeli siyah bir perukla yer aldı. 5 Nisan'da Ipanema terliklerinin yeni koleksiyonunun Avrupa lansmanı için İstanbul'a gelecek olan model, bir gün sonra 200 davetliyle Suada'da bir araya gelecek. Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel, "Kendi alanında başarılı 200 kadın davetliyle Bündchen'i buluşturacağız. Davetlilerden 'Ne olur eşimiz, arkadaşımız da gelsin' diye ricalar alıyoruz ama davetiyelerimiz kişiye özel. Erkek davetli olmayacak" diyerek davetin içeriği hakkında bilgi verdi. Ipanema koleksiyonunu tanıtmak amacıyla 1000 elektrik direğine pano giydiren Öncel, top modelin H&M'in de yüzü olmasından hiç rahatsız değil; "Gisele Bündchen sıradan bir isim değil, bir dünya markası. Ve markanın hakları şu anda bizim elimizde, neden rahatsız olalım? İstanbul'un dört yanında Bündchen'in görülmesinden çok memnunuz" dedi. (Gazeteport)
Yayın tarihi: 03.04.2011
333
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.