Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Varsa daha iyisini yapan ortaya çıksın

Varsa daha iyisini yapan ortaya çıksın

Uzun yıllar üzerinde çalıştığı İngilizce söylediği "Come Closer" albümüyle hayranlarının karşısına çıkan Tarkan, sevgilisi Bilge ile gittiği Barcelona tatilinden döndü.

Atatürk Havalimanı'nda oldukça oldukça neşeli olduğu görülen Tarkan, "Bilge ile burada birbirimize zaman ayıramadığımızdan, gözlerden uzak kalmak için Barcelona'ya gittik. Biraz ön balayı gibi oldu" dedi. Bu sözlerinin üzerine evlilik tarihin sorulması üzerine Tarkan, "Bizi zorla evlendireceksiniz" dedi. Sevgilisi Tarkan'ın albümünü nasıl bulduğu sorulması üzerine Bilge ise "Hepsini çok beğeniyorum. Hangi şarkıya klip çekeceğimizi bilmiyoruz. Birlikte çalıştık hep yanındaydım" şeklinde konuştu.

Bazı müzik otoriteleri tarafından albümün eleştirilmesiyle ilgili yorumların hatırlatılmasıyla keyfi bir anda kaçan Tarkan, kızgınlığını ise şu sözleriyle dile getirdi: "İyisinİ bilen iyisini yapsın. İngilizce bilinmeyen bir ülkede daha iyisini yapacak olan çıksın yapsın. Aman be, beğenmeyen beğenmesin, banane..."
(Hürriyet)
283
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.