Magazin

'Var mısın Yok musun' artık yok

'Var mısın Yok musun' artık yok

Var mısın Yok musun'un cumartesi akşamı finalinde dünyaca ünlü aktör Bruce Willis'in eşi Emma Heming yarıştı.

"FASHIONABLE İstanbul" etkinliği kapsamında düzenlenen Missoni defilesinin onur konuğu olarak ülkemize gelen Bruce Willis ve 28 yaşındaki top model eşi Emma Heming, Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var mısın Yok musun?" yarışmasının çekimlerine katıldı.

İstanbul Ayazağa'daki ATA Stüdyoları'nda yapılan
çekimlerde Bir Dilek Tut Vakfı için yarışmacı koltuğuna oturan Heming, kutuları açtırırken sık sık eşinden yardım aldı. Eski yarışmacılar ile tek tek konuşup, kutular hakkında onların fikirlerini de alan çifte, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın atkıları hediye edildi.

İki atkıyı da boynuna asan Bruce Willis, Acun Ilıcalı ile sohbeti sırasında İstanbul'un tarihi hakkında bildiklerini anlattı.

Hamdi Bey'den Emma'ya torpil
Son programda Hamdi Bey'in 135 bin liralık teklifine "Yokum" diyen Emma Heming kutusuna gitti. Bruce Willis'in açtığı kutudan 50 bin ya da 500 bin çıkacaktı...

Kutudan 50 bin lira çıktı ancak Hamdi Bey cömert davranıp 50 bin lira da "cebinden" verdi. Böylece Bir Dilek Tut Vakfi'na 100 bin lira bağışlanmış oldu.

Toplam 350 bölüm yayınlanan Var mısın Yok musun'da yarışmacılara yaklaşık 23-24 milyon TL ödül verdi. Çeşitli vakıflara ve hayır işlerine de 7-8 milyon TL bağışta bulunuldu.

Programda Bruce Willis ve Emma Heming'ten önce Christina Aguilera, Paris Hilton, 50 Cent, Adriana Lima gibi dünyaca ünlü isimler de yarışmıştı.
(Ensonhaber)
Yayın tarihi: 01.11.2009
426
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.