Magazin

Vanessa Hessler Türkiye'ye geliyor

Vanessa Hessler Türkiye'ye geliyor

İç çamaşırı ve mayo markası Kom, yeni sezon katalog çekimlerinde ünlü top model Vanessa Hessler'le çalıştı.

Geçtiğimiz hafta Maldivler'de yapılan çekimlerde profesyonelliğiyle göz dolduran Hessler, 25 Nisan'da Kom'un desen yarışması için ülkemize gelecek.

Üçüncü kez Kom'la çalışan Vanessa Hessler, en sevdiği işi yaptığı ve sevdiği işten para kazandığı için de mutlu olduğunu söyledi. Daha önce İstanbul'a yine Kom firmasının çekimlerine katılmak için iki kez geldiğini söyleyen ünlü model, "İlk tanınmaya başladığım dönemlerde Kom'un katalog çekimlerinde yer almıştım. O çalışma, beni geniş kitlelere tanıttı. Bu nedenle markanın benim için özel bir yeri var.

İstanbul'a iki kez geldim. Defile sonrasında şehri biraz gezmeye fırsat buldum. İstanbul'un havası, Boğaz'ı, kadınlarınızın şıklığı beni çok etkiledi" diyor.

Elite Model Ajansı'na bağlı olarak çalışan Hessler'in annesi İtalyan, babası Amerikalı. Hayatının büyük bir çoğunluğunu Roma'da annesinin yanında geçiriyor.

2005 yılında başrol oynadığı "Natale a Miami" filmiyle İtalya dışında fazla tanınmasa da ülkesinde farklı alanlarda çalışma imkanı elde eden Hessler, "Uzun bir süre daha modellik kariyerim devam edecek. Hayalim, iyi bir oyuncu olabilmek. Farklı karakterlere bürünmeyi seviyorum. Şimdi yeni projeler gündemde. Robert De Niro, Mel Gibson ve Julia Roberts en beğendiğim oyuncular arasında. Bir gün Julia Roberts kadar başarılı olmak isterim" diyor.

18 yaşındaki Vanessa Hessler, "Bir erkek arkadaşım var. Fransa'da yaşıyor. Kıskançlık gibi duyguları engellemek için birbirimize karşı çok açığız. Şimdilik birbirimizi iyi anlıyoruz. O da çok çalışıyor. Fırsat buldukça görüşüyoruz. Paris-Roma arasında iyi gidiyor ilişkimiz" diyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 26.03.2007
479
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.