Magazin

Ivana Sert'in eşi dekolte krizinde

Ivana Sert'in eşi dekolte krizinde

Ivana Sert ile Bodrum'da bir güzelle sarmaş dolaş dans ederken görüntülenen eşi Yurdal Sert'in arasının 1,5 aydır açık olduğu öğrenildi. Gerilimin sebebi ise Sert'in dekolte tutkusu olduğu öğrenildi.

Güncellenme tarihi:
Ivana Sert'in dekolte kıyafetleri, evliliğinde kriz yarattı. Bugüne kadar hep "Eşimi kıskanmıyorum, hatta onunla gurur duyuyorum" diyen Yurdal Sert, çevresinden gelen baskılar yüzünden sonunda patladı. Gerilimin fitilini ise eski manken-yeni tasarımcı Ivana Sert'in 2 Haziran günü Billionaire Club'ta düzenlediği mayo ve iç çamaşırı defilesi ateşledi. IVANA SERT FOTOĞRAFLARI Onun podyumda giydiği kıyafeti açık bulan Yurdal Sert'in eve dönüşte tepkisi sert oldu. Sözlü atışma giderek çığrından çıktı, kavga büyüdü ve ikili arasında ipler kopma noktasına geldi. Bu yıla kadar hiçbir tatilde ayrılmayan çiftin bu yaz tek başlarına farklı adreslerde olması, Ivana Sert'in Bodrum yerine Fethiye'ye, annesinin yanına gitmesi de gerilimin en belirgin işaretiydi. Kızın adını bile hatırlamıyorum Daha önce "Eşim beni aldatırsa göz yumarım" diyen Ivana Sert, eşinin başka bir kadınla görüntülenmesinden sonra telefonlarını kapatıp ortadan kayboldu. Yurdal Sert ise şu açıklamayı yaptı: " O gece arkadaşımın kızının doğum günündeydik. Hatta abimler ve yengemler de vardı. Eşim annesinin yanında Fethiye'deydi. Ship a Hoy'da sabaha kadar dans ettik. Eşime yaptığım en büyük haksızlık o şekilde dans etmekti, başka bir şey olmadı. Alkolün de etkisi vardı tabii. Kızın adını bile hatırlamıyorum, ayıp olacak! Ama gerçekten aldatma gibi bir durum yaşanmadı. Şu an eşimin yanında, Fethiye'deyim." (Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.07.2011
808
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.