Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ivana Sert Kıbrıs uçağını karıştırdı

Ivana Sert Kıbrıs uçağını karıştırdı

Türkiye’nin 9 ilinde 12 farklı kuaför salonunda gerçekleştirilen stil danışmanlığı projesinde görev alan ünlü tasarımcı İvana Sert, Kayseri’deki etkinliğin ardından dün sabah Kıbrıs’a uçtu. Ancak Sert’in Kıbrıs’a gitmek için bindiği uçakta ekonomi bileti olduğu halde business class’ta uçmak istediği öne sürüldü.

Güncellenme tarihi:

IVANA SERT FOTOĞRAFLARI

Sert’in bu davranışı yüzünden uçağın vaktinden biraz geç kalktığı, yolcuların da bu duruma tepki gösterdiği belirtildi. İddiaya göre Sert, sabah çok erken saatte ekonomi sınıfı biletiyle bindiği Kıbrıs uçağında business class bölümündeki boş koltukları görünce görevlilere rica ederek o bölüme geçmek istediğini söyledi.

Avluda şortla, içeride başörtülü
Sert’in talebi nedeniyle kalkmak üzere olan uçakta kısa süreli karmaşa yaşandı. Yolcular 236 TL fark ödeyip business bileti almamak için böyle davrandığını belirttikleri ünlü tasarımcıyı twitter’da bedavacılıkla suçladı. Kıbrıs’a vardıktan sonra bölgenin tarihi ve turistlik yerlerini gezen İvana Sert ise önce Selimiye Camisi’nin avlusunda, ardından da içinde çektirdiği fotoğrafları twitter’dan paylaştı. Caminin görkemine hayran kalan ve “Selimiye Camisi’nin avlusundayız. Müthiş, çok beğendim” notu düşen Sert’in avludayken şortlu, caminin içindeyken ise başörtülü, kısa kollu hali dikkat çekti.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 07.10.2012
648
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.