Magazin

Vah Paris vah!

Vah Paris vah!

Jet-setin gözdesi, şov dünyasının gözbebeği Paris Hilton öyle bir duruma düştü ki...

O çok zengin bir ailenin kızı, dünya jet sosyetesinin gözbebeği... Kameralar, objektifler onu gerçekten de seviyor... Şöyle bir göründüğü partiler bile günlerde basının gündeminden düşmüyor. Ama buna rağmen Paris Hilton pek hevesli olduğu sinemada bir türlü şeytanın bacağını kıramadı.

Büyük umutlarla rol aldığı The Hottie and The Nottie, internetteki sinema veri tabanı imdb'nin okurları tarafından bütün zamanların en kötü filmi seçilmişti. Paris Hilton şimdi de Oscar'ın karşıtı olan Altın Ahududu Ödülleri'ne damgasını vurdu. Törende, Paris Hilton, "The Hottie and The Nottie" filmindeki rolüyle "En Kötü Oyuncu" ödülüne layık görüldü.

Hilton, aynı filmde beraber rol aldığı oyuncular Christine Lakin ve Joel David Moore ile ayrı ayrı "En Kötü İkili" ödülünü de aldı. Paris Hilton, "Repo! The Genetic Opera" filmindeki rolüyle de "En Kötü Yardımcı Oyuncu" ödülünün de sahibi oldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.02.2009
488
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.