Magazin

Vadiler dolusu adam öldürdüler!

Vadiler dolusu adam öldürdüler!

'Kurtlar Vadisi', reytingin yanı sıra 'adam öldürme' rekoru da kırdı. Jeneriğinden 30'u aşkın oyuncunun adı çıkarıldı.

Yayımlandığı saatlerde milyonları ekran başına bağlayan, bazı haftalar karşısına çıkan Beşiktaş'ın UEFA Kupası maçlarını bile reytinglerde sollayan 'Kurtlar Vadisi' adlı dizi, bir başka konuda da rekora koşuyor.

"Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla sunulan 'Kurtlar Vadisi' adeta 'İnfaz Vadisi'ne dönüştü. Dizide canlandırdıkları karakter öldürülünce 'Kurtlar Vadisi'nin jeneriğinden adı çıkarılan oyuncu sayısı 30'u geçti. Dizide rol gereği öldürülen figüran sayısını ise 'Kurtlar Vadisi' ekibinden bilen çıkmadı.

Bir gecede 33 kişi
'Çakır'ın kumarhanesine yapılan baskında bir gecede 33 kişinin, 'Rus Baron'la 'Polat'ın meydan savaşında onlarca kişinin öldürüldüğünü söyleyen dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener, "Şimdiye kadar kaç kişiyi öldürdük ben bile bilmiyorum" dedi.

'Her an ölebiliriz'
Bölüm özetlerinin; "Kurtlar Vadisi'nde kimse canından emin olamaz", "Kurtlar Vadisi'nde zaman ölüme doğru ilerler", "Kurtlar Vadisi'nde ölümün nereden geleceği bilinmez" gibi başlıklarla tanıtıldığı dizide bir süre 'Meral Yılmaz'ı canlandıran Müge Ulusoy'un, "Dizide, hepimiz her an öldürüleceğimizi bilerek oynuyoruz" sözü, 'Kurtlar Vadisi'nin 'Ölüm Vadisi'ne dönüştüğünün bir göstergesi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 07.12.2004
475
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.