Magazin

Uzay esprileriyle güldürdü!

Uzay esprileriyle güldürdü!

Apollo ürünü için “dünyayı aşan” bir projeye imza atarak tüketicilerini uzaya götürmeye hazırlanan AXE’ın, projenin duyurusu kapsamında gerçekleştirdiği “Axe Apollo ile Cem Yılmaz Söyleşileri” sona erdi. Beş binin üzerinde öğrencinin sosyal medyadaki oylamalarıyla belirlenen ve 5 şanslı üniversitede gerçekleştirilen söyleşiler binlerce kişi tarafından ilgiyle izlendi.

Türkiye’den 1 şanslı gence uzay yolculuğuna çıkma şansı veren Axe Apollo Uzay Yolculuğu kampanyası çerçevesinde gerçekleştirilen “Axe Apollo ile Cem Yılmaz Söyleşileri” üniversite öğrencilerinden büyük ilgi gördü. Yıldız Teknik, Anadolu, 9 Eylül, Hacettepe ve Cumhuriyet Üniversitelerinde gerçekleşen söyleşilere katılan öğrenciler Cem Yılmaz ve Apollo ile keyifli anlar geçirdiler.Gösterilerinde Türklerin uzayla olan ilişkisini mizahi bir yaklaşımla ele alan ünlü komedyen Cem Yılmaz, oylama sonucu belirlenen üniversitelerde öğrencilerin sorularını kendi tarzıyla yanıtladı. Salonların tıka basa dolduğu “Axe Apollo ile Cem Yılmaz Söyleşileri” kapsamında öğrenciler Cem Yılmaz’ın uzay esprilerine aralıksız güldüler.

AXE Apollo uzaya götürüyor!


AXE şimdiye kadar yalnızca şanslı ve seçkin bir azınlığın gidebildiği yere gidiyor ve insanlara bu dünyada yaşayamayacakları en uç deneyimi sunuyor: Uzaya yolculuk! Axe Apollo Uzay Akademisi, Uluslararası Uzay Dairesi Space Expedition Corporation (SXC) işbirliği ile tüm dünyada tam 22 şanslı gence uzay yolculuğu fırsatı sunuyor. Türkiye’den 3 şanslı gencin Axe Apollo Uzay Akademisi’ne katılma, 1 şanslı Türk gencinin ise uzay yolculuğuna katılma şansı yakalayacağı kampanya Türkiye’de www.axeetkisi.com ve www.facebook.com/axeetkisi sayfalarından takip edilebiliyor. Katılım başvuruları ise bu ay sonunda başlayacak.

Magazin Kanalları Editörü: Burcunur Yılmaz

Yayın tarihi: 22.03.2013
906
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.