Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Uzan'ın derin aşkı

Uzan'ın derin aşkı

Paris'e kaçan işadamı Cem Uzan, sosyetenin tanınmış ailelerinden Mermerciler'in küçük kızı Derin Mermerci ile birlikte...

Bettina Machler ile geçen ay yollarını ayıran işadamı Cem Uzan (50) özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Ünlü işadamı bu kez de sosyetenin gözde bekarlarından Derin Mermerci (29) ile aşk yaşıyor.

Geçen salı günü Paris'te özel bir davette karşılaşan ve ortak arkadaşları tarafından tanıştırılan çiftin, ayaküstü yaptıkları sohbet sonrası yakınlaştığı öne sürüldü. Bu davet sonrası hemen hemen her gün Paris'in en gözde mekanlarında başbaşa yiyen çift, uzun süren sohbetler sonrası da ilişkinin startını verdi.

Yakın çevrelerinin birbirlerine çok yakıştırdığı Uzan ve Mermerci ise şimdilik ilişkileri hakkında yorum yapmaktan kaçınıyor. 2 çocuğunun annesi Alara Uzan Koçibey'e boşanma davası açan Cem Uzan, 1 yıl önce hakkındaki davalar yüzünden Türkiye'den gizlice kaçmış ve Fransa'ya sığınma talebinde bulunmuştu.

DİPNOT:

Derin Mermerci, Akfil Mensucat'ın sahibi merhum Mehmet Ata Mermerci ile Ender Mermerci'nin üç kızından en küçüğü.

(Vatan)
Yayın tarihi: 10.10.2010
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.