Magazin

Uzan 1,5 ay çiftliğine kapatmış

Uzan 1,5 ay çiftliğine kapatmış

Nez, Cem Uzan'ın kendisini 1.5 ay çiftliğine kapattığını, bu sayede albümünü eşi benzeri görülmedik şekilde hazırladığını açıkladı.

Güncellenme tarihi:
NEZ FOTOĞRAFLARI Radyo Klas'ta yayınlanan Michael Show'da konuşan Nez, müzik dünyasına girerken Uzan'ın kendisini albüm teklifi yapmak için bir uçakla çiftliğine götürdüğünü ve 1.5 ay boyunca hiçbir yere çıkartmadığını söyledi. Bu sürede çalıştığını belirten Nez, ilk albümünü Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir şekilde hazırladığını vurguladı. 'Nez Zamanı' isimli single'ını yeni çıkaran Nez şunları söyledi: "Ben o gün nereye gidiyorum dedim, Dallas sanki. Her an Ceyar çıkacak gibiydi... Her yerde korumalar vardı... Bir şey istemedim, elimde bir albümle hiçbir yere gitmedim. Onlardan albüm teklifi geldi." Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmenin hayalini kurduğunu belirten Nez, "Doğu-Batı sentezi yaparım. Ülkemizin enstrümanlarını ön plana çıkartırım. İngilizce söylerim... Türkçe de söylerim" dedi.
Yayın tarihi: 05.08.2011
571
dahafazlası

nez

YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.