Magazin

Uyanık Hadise

Uyanık Hadise

Hadise, kazandığı paralar dışarıya gitmesin diye şimdi de erkek kardeşini işe aldı.

Güncellenme tarihi:

HADİSE FOTOĞRAFLARI

Kazandığı paralar dışarı gitmesin diye ablası Derya'yı stilisti yapan, kardeşi Hülya'ya kliplerini yönettiren popçu Hadise şimdi de erkek kardeşi Murat Açıkgöz'ü işe aldı. Murat, Hadise'nin mali işlerinden sorumlu olacak

KLİPLERİNİ KARDEŞİ YÖNETİYOR
AÇIKGÖZ Kardeşler holdingleşiyor! Belçika'dan geldikten sonra hızla yükselen ve müzik aleminin en çok kazanan yıldızları arasına giren Hadise, ailesine de iş imkanı yaratıyor. Güzel popçu, ilk olarak kız kardeşi Hülya Açıkgöz'ü menajeri olarak yanına aldı. Hülya Hanım bir süre sonra Hadise'nin kliplerini de yönetmeye başladı.

BELÇİKA'DA FİNANS EĞİTİM ALDI
Hadise, kliplerde, konserlerde ve televizyon programlarında giydiği kıyafetleri içinse ablası Derya Açıkgöz'e görev verdi. Derya Hanım, Hadise'nin stylingini yaparken üçlünün Belçika'da finan eğitimi alan küçük kardeşi Murat Açıkgöz de geçtiğimiz günlerde mali işlerden sorumlu olarak aile şirketinde işe başladı.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 24.07.2012
741
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.