Magazin

Utangaçlığımı yenmeye çalışıyorum!

Utangaçlığımı yenmeye çalışıyorum!

“Son” dizisiyle birlikte adından yeniden söz ettirmeye başlayan Berrak Tüzünataç, InStyle dergisi için yakın arkadaşı Ezgi Mola’nın sorularını yanıtladı, hakkında yanlış bilinenleri anlattı.

Berrak tüzünataç

Bir değişiklik yapıp en kötü yanını konuşarak başlayalım mı? Kendinle ilgili neyi sevmiyorsun?

- Çok sabırsızım, o sabırsızlık bazen tahammülsüzlük yaratıyor bende. ıçimde sürekli “Haydi” diyen bir ses var. Bu nedenle insanlar beni çok sıkılganmışım gibi algılayabiliyor.

Öyle anlaşılmasından rahatsız oluyor musun?

- Hakkımda gerçekten fikir sahibi olmak isteyen insanlarla zaten daha fazla zaman harcayıp birbirimizi daha iyi tanıyoruz. Ama biliyorum ki önyargılı birine ağzımla kuş tutsam bile yaranamayacağım; o yüzden rahatsız olmuyorum.

Peki ben senin çok izlediğini biliyorum... En çok neler izlerken keyif alıyorsun?

- Hani meraklı teyzeler vardır ya, mahallede neler olduğunu merak ederler, bendeki izleme durumu da işte öyle bir şey. “Ne çıkmış? Kim oynuyormuş? Sen onu izledin mi? Ben bunu izledim” gibi bir merakım var. Her şeyi izlemek, hep fikir sahibi olmak, hep bilmek istiyorum. Bazen sinemaya gidiyor, bir filmden çıkıp başka bir filme gidiyorum. Bu hoşuma gidiyor. Bu aralar kültürel anlamda kendimden memnunum. Tabii bunu her zaman yapamıyoruz ama kar bende kültür yaptı.

Çılgınlık limitin ne olabilir?

- Aslında bu çok göreceli bir şey. Herhalde benimle ilgili çılgınlık olarak algılanabilecek şey hiç karar veremeyecekmişim gibi durup durup sonra aniden bir karar verip hemen uygulamam. Ama eğer çılgınlık olarak ekstrem sporları filan kastediyorsan yamaç paraşütü yapmışlığım da var.

Yayın tarihi: 29.02.2012
1427
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.