Magazin

Üstsüz fotoğraflarını yayınlayan dergiye dava

Üstsüz fotoğraflarını yayınlayan dergiye dava

Fransa'da üstsüz güneşlenirken paparazzilere yakalanan Cambridge Düşesi Kate Middleton, yarı çıplak fotoğraflarını yayımlayan Fransız dergisini dava etmeye hazırlanıyor.

Güncellenme tarihi:

İngiliz Kraliyet Ailesi, Prens William’ın eşi Kate’in üstsüz fotoğraflarını yayımlayan Fransız magazin dergisi ‘Closer’a ateş püskürüyor.

KATE'NİN SEKSİ FOTOĞRAFLARI

Dergideki bulanık ve sansürlenen fotoğraflarda, Provence bölgesindeki bir şatoda güneşlenen Kate ve güneş kremi sürünen Prens William görülüyor.

Buckhingham Sarayı, Fransız dergisinin yayımladığı fotoğrafları, “mahremiyete kabaca yapılmış bir saldırı” olarak tanımlarken, William ve Kate, dergiyi dava edebileceklerini açıkladı.

Saraydan yapılan açıklamada, “Fransız dergisinin Cambridge Dükü ve Düşesi’nin mahremiyetini işgal eden eylemi hakkında yasal işlemler başlatıldı” açıklaması yapıldı. Close dergisi ise “çiftin sokaktan rahatça görülebildiğini” belirterek savunma yaptı.

“HERKES ÇEKEBİLİRDİ”
Derginin genel yayın yönetmeni Laurence Pieau, AP haber ajansına yaptığı açıklamada, “Kendilerini özellikle gizlemeye çalışmıyorlardı... Bana sorarsanız, bu fotoğraflar şok edici değil... Fransa’nın güneyinde vakit geçiren güzel bir çifti gösteriyor” dedi.

FRANSA’DAN MALEZYA’YA
Fransa tatilinin ardından Malezya ziyaretine giden Prens William ve eşi Katy, burada üst düzey devlet yetkilileri ve yerel ünlülerle bir araya geldi. İngiliz ve ABD basınından bazı kaynaklar, “Çift bu sefer düğmelerini sıkı kapattı” yorumlarına yer verdi. Cami ziyaretinde bulunan çift, Malezya doğumlu ünlü ayakkabı tasarımcısı Jimmy Choo ve diğer ünlü isimlerle çay partisine katıldı.

İngiliz Kraliyet Ailesi, 1997 yılında Prenses Diana’nın ölümünden bu yana Fransız magazin basınıyla oldukça gergin bir ilişkiye sahip. Diana’nın içinde olduğu aracın bir paparazzi takibinden kaçarken kaza yapması, Kraliyet Ailesi’nin yaşadığı en trajik ölümüne neden olmuştu.

Yayın tarihi: 15.09.2012
347
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.