Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Üstsüz DJ izdihamı

Üstsüz DJ izdihamı

17 yaşında bir mağazada tezgahtarlık yaparken ajans sahibi tarafından keşfedilen, Niki Bellucci, önceki akşam İstanbul Beyoğlu'nda sahneye çıktı.

17 yaşında bir mağazada tezgahtarlık yaparken ajans sahibi tarafından keşfedilen, bu keşfin ardından erotik fotoğraflar çektirip erotik filmlerde başrol oynayan Niki Bellucci, önceki akşam İstanbul Beyoğlu'ndaki She Va'da sahneye çıktı.

2003 yılından itibaren dünyanın çeşitli bölgelerinde DJ'lik yapan ve müzik yaptığı gece kulüplerinde üstsüz pikabın başına geçmesiyle tanınan Bellucci, bu kuralını She Va'da da bozmadı. Biletlerin 25 YTL'den satıldığı performans gecesinde mekan, Niki'nin erkek hayranlarıyla doluydu.

DJ kabinine ilk olarak siyah ince askılı bir body ile çıkan Niki, ilerleyen saatlerde kendini müziğinde ritmine kaptırarak soyundu. Ünlü Dj'in üstsüz performansı ile coşan müzikseverler, cep telefonlarıyla Niki Bellucci'yi görüntülemek için yarıştı.

1983 doğumlu Macar DJ'i görüntülemek isteyen erkek hayranları izdihama neden oldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.03.2007
416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.