Magazin

Ural'la Can arasında buzlar çözüldü

Ural'la Can arasında buzlar çözüldü

Sibel Can’la iki çocuğunun babası; eski eşi Hakan Ural, yıllar sonra aynı kareye girip dargınlıklarını noktaladı. İkilinin arası, Can’ın eşi Sulhi Aksüt yüzünden açılmıştı

Sibel Can, çocuklarına kötü davrandığı iddiasıyla eşi Sulhi Aksüt’e boşanma davası açmıştı. Bu sırada, Hakan Ural da Aksüt’le eski karısı hakkında sert açıklamalarda bulunmuştu. Bu yüzden araları bozuk olan Can’la Ural, önceki gün bu dargınlığı ortadan kaldırdı.

Ural’la oğlu Engincan, Etiler’de bir kafede oturduğu sırada, ünlü şarkıcı da otomobiliyle mekanın kapısında belirdi. İkiliye el sallayan Sibel Can, yanına gelen oğluna “Babanla oturmanı kıskandım. Toplantım olmasaydı size eşlik ederdim” diye takıldı.

Hakan Ural ise, eski karısına “Çocukları benden daha çok görüyorsun, sen onlarla birlikte olunca ben hiç kıskanmıyorum ama” karşılığını verdi. Ural’ın sözleri üzerine kahkaha atan Can, trafiğin açılmasıyla yoluna devam etti.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 17.05.2012
490
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.