Magazin

Unutulmayan Oscar partileri

Unutulmayan Oscar partileri

77'nci Oscar gecesi yaklaşırken, takvimlerin yapraklarını geriye doğru çevirdiğimizde ilginç tablolarla karşılaşıyoruz.

Özellikle bugün birbirlerine selam bile vermeyen eski sevgililerin, Oscar gecelerindeki mutlulukları sizleri şaşırtacak!

2003 - Teselli öpücüğü
'Gigli' filminin uğradığı başarısızlık, o günlerde evlenmeye hazırlanan Jennifer Lopez- Ben Affleck çiftinin mutluluğuna gölge düşürmedi. Törenden sonra düzenlenen partide sevgililer ateşli öpüşmelerle birbirlerini teselli ettiler. 'Gigli' filminin başarısızlığı onlar için önem taşımıyordu.

Heykeli elinden bırakmak istemedi
Audrey Hepburn 'Roma tatili' filmiyle, yılın en başarılı oyuncusu seçilmişti. Genç yıldız törenden sonra düzenlenen partide, Oscar heykelciğini elinden hiç bırakmadı.

Kaybedenin de partisi var
Elizabeth Taylor, büyük aşkı Richard Burton'un defalarca Oscar'a aday gösterilmesine karşın bir türlü kazanamamasını, bol içkili bir partiyle kutlamıştı.

Acemi çaylak
Sharon Stone ile Ellen Barkin, Oscar partisinde, sinema dünyasının acemi çaylağı, 19 yaşındaki Leonardo DiCaprio'yla şakalaşmaktan büyük zevk aldılar. DiCaprio, bugün Oscar adayı.

Kol kola eğlendiler
Minnie Driver ve Charlize Theron, Oscar gecesi düzenlenen partinin en neşeli çiftiydiler. Minnie Driver, 'Good Will Hunting' filmindeki başarısıyla Oscar kazanmıştı. Yıldızın can dostu Charlize Theron o gece, ödüllü arkadaşıyla sabaha kadar eğlendi. Theron, beş yıl sonra 'Monster' filmiyle Oscar'a kavuşacaktı.

Bir ilk
Nicole Kidman 'Moulin Rouge' filmiyle, o zamanlar evli olduğu Tom Cruise da 'Magnolia' filmiyle Oscar'a aday olmuşlardı. Oscar'ı Nicole Kidman kucakladı. Tom Cruise da eşinin sırtına bir öpücük kondurarak, kutlama şeklinde bir ilke imza attı.

Partinin zafer sarhoşu Julia olmuştu
Julia Roberts, 'Erin Brokovich' filmindeki oyunuyla Oscar kazanmıştı. Bu başarısını sevgilisi Benjamin Brat ile kutlarken, zafer onu sarhoş etmişti.

Annenin sevinci
Gwyneth Paltrow, 'Shakespeare in Love' filmiyle Oscar kazanmıştı. Onun başarısına en çok sevinen kişi, aktrist annesi Blythe Danner'di. Parti boyunca kızını öptü durdu.

Aşka geldi
Ünlü sanatçı Elton John, Oscar partisinde, Liz Hurley'in dekolte kıyafetini pek beğenmişti. Eşcinsel sanatçı, sonunda dayanamayıp, Hurley'in göğüslerine dudaklarını yapıştırıverdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.02.2005
402
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.