Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlülerin 'ünlü' kazıkları

Ünlülerin 'ünlü' kazıkları

Hollywood'da aşk trafiği her zaman çok yoğun olmuştur. Bakın, kim kimin sevgilisini elinden almış.

Lindsay Lohan-Hillary Duff
Bir zamanların aralarından su sızmayan iki kankası Lindsay Lohan ve Hillary Duff, Hillary Duff'ın sevgilisi olmasıyla adını duyuran şarkıcı Aeron Carter'dan sonra öyle bir açıldı kı, artık birbirlerini gördüklerinde selam bile vermiyorlar. Birkaç yıl önce Hillary Duff ile mutlu bir ilişkisi olan Aeron Carter, Lindsay'ın ısrarlarına daha fazla dayanamamış ve çift birlikte olmaya başlamıştı.

Paris Hilton- Britney Spears
Onlar da bir zamanlar gayet iyi arkadaştı. Hatta Britney, Kevin Fedarline'dan boşandıktan sonra bunalımlı günlerini Paris sayesinde atlattığı söyleniyor. Ama sonra ne olduysa oldu, Kavin, Paris'in ablukasına giriverdi. Bir kulüpte birlikte dans ederken görüntülenen Paris ve Kevin ilişkilerini itiraf etmediler ama yalanlamadılar da.

Lauren Conrad-Heidi Montag
TV dünyasında aşk trafiğinin hep yoğun olduğu söylenir. İşte buna bir örnek daha! MTV'de Laguna Beach adlı reality şovla adını duyuran Lauren Conrad ve Jason Wahler'in evlilik yoluna doğru ilerleyen ilişkisi, araya aynı kanalda sunuculuk yapan Heidi Montag'ın girmesiyle son buldu.

Jennifer Aniston- Angelina Jolie
Jen ve Brad çiftinin masal gibi evliliği Jennifer'ın çocuk istememesi yüzünden çalkantılı günler geçiriyordu. Günün birinde Brad, Angelina Jolie ile Mr.Mrs Smith filminde oynadı ve olanlar oldu. Film setinde büyük aşk yaşayan çift, şu sıralar en mutlu günlerini yaşıyor.

Cameron Diaz-Jessica Biel
Justin Timberlake ve Cameron Diaz, birkaç yıl önce birlikteliklerini ilan ettiklerinde herkes çok şaşırmıştı, çünkü aralarında tam sekiz yaş vardı. Çift buna aldırmadan ilişkilerine devam etti. Hatta bir ara evlenmeyi bile düşündüler. Ancak araya Jessica Biel'in girmesiyle her şey bir anda bitiverdi.
(Hürriyet)
223
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.