Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlülerin formda kalma sırları

Ünlülerin formda kalma sırları

TV'lerde gazetelerde her gün iç geçirerek baktığın ünlülerin doğuştan şanslı olduklarını sanıyorsan yanılıyorsun.

Onlar da her normal insan gibi forma girmek için büyük çaba gösteriyor, zamanlarının çoğunu egzersiz yaparak geçiriyorlar. İşte bu ünlülerden bazıları ve yaptıkları egzersizler...

CHRISTINA AGUILERA
Christina da bir zamanlar oldukça kalın olan bacaklarını egzersizle forma sokanlardan. Son üç aydır düzenli olarak merdiven çıkma egzersizleri yapan Christina, bunun özellikle alt bacakları için çok faydalı olduğunu keşfetmiş.

Nasıl yapacaksın? Bunun için tabii ki bir merdivene ihtiyacın var. Hiçbir şey yapamasan bile günde 10 dakikanı merdiven çıkmaya ayırırsan, bacaklarının kısa sürede şekle girdiğini görürsün.

KYLIE MINOGUE
Kylie, hayatının hiçbir döneminde kilo veya biçimsizlik sorunu yaşamamış ama ileriye yatırım yapmak için düzenli olarak egzersiz yapması gerektiğinin bilincinde. Özellikle popo ve bacaklarının güzelliğiyle ünlü seksi yıldız, bunu her gün düzenli olarak yaptığı sandalye egzersizine borçlu olduğunu söylüyor.

Nasıl yapacaksın? Bir sandalyeye oturup, her iki bacağını göğsüne kadar çekip bırak. Egzersizi ilk zamanlar en az 2, daha sonra 3-4 dakika yaparsan, kısa sürede mükemmel bacaklara sahip olacaksın.
540
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.