Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlülerin eşyaları kızlara umut olacak

Ünlülerin eşyaları kızlara umut olacak

"Baba Beni Okula Gönder" kampanyasına destek olmak amacıyla ünlülere ait kıyafet ve özel eşyalar açık artırmaya çıkarılıyor.

İstanbul'da düzenlenecek açık artırmaya HemAlHemSat.com üzerinden de katılmak mümkün olacak.

"Baba Beni Okula Gönder" kampanyasına destek olmak amacıyla 9 Mayıs'ta İstanbul The Marmara Hotel'de bir açık artırma düzenlenecek. 19.30'da başlayacak açık artırmada ünlülere ait kıyafet ve özel eşyalar satışa sunulacak.

Sertab Erener'in Eurovision'da giydiği ve Türkiye'ye tarihinin ilk birinciliğini yaşattığı kostüm, Oktay Kaynarca'nın "Çakır" karakterine ait tespihi, Orhan Gencebay'ın bağlaması, Cem Yılmaz'ın gözlükleri, İbrahim Kutluay'ın forması gibi manevi değeri çok yüksek parçalar kampanyaya gelir sağlamak için satılacak.

Geceye ayrıca Devrim Erbil, Jale Yılmabaşar gibi sanatçılar eserleriyle katılacak. Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Nilüfer de satışa sunacakları sürprizlerini o akşam açıklayacak. İnternet kullanıcıları açık artırmaya, HemAlHemSat.com'dan gerçek zamanlı olarak katılabilecek.

HemAlHemSat.com üyesi olan herkes, Türkiye'nin neresinde olursa olsun bu hayır işine katkıda bulunabilecek.

HemAlHemSat.com yetkilileri, salonda verilen teklifleri sisteme anında girerek son durumun izlenmesine yardımcı olacaklar. Aynı zamanda, verilen teklifi ilgililere ve hazır bulunanlara aktararak, bu çok özel ürünlere sahip olmaları konusunda teklif sahiplerine destek verecekler.

Açık artırmanın ciddiyeti ve sosyal sorumluluk projesinin güvenliği açısından bazı ön koşullar söz konusu. Açık artırmaya katılan her HemAlHemSat.com üyesinin geçerli bir kredi kartı kullanması ve belirlenen miktarda teminatın bloke edileceğini önceden kabul etmesi gerekiyor.

Blokaj, artırma sonuçlandığında kaldırılacak. Teminat bedelini kredi kartı aracılığı ile ödeyen üye, artırmayı kazanması durumunda verilen teklifin üzerini tamamlamayı taahhüt etmiş kabul edilecek.
328
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.