Magazin

Ünlülerin benzerleri geldi

Ünlülerin benzerleri geldi

Görüntü ve sesleriyle ünlü yıldızları birebir taklit eden 'Stars in Concert' grubu, bir seri gösteri için İstanbul'da... Dün akşam Türk izleyicilerin karşısına çıkan grup, 27-31 Mayıs'ta Capitol'de.

Uzun yıllar Las Vegas'ta sahne alan, son sekiz senedir Berlin'deki Estrel Otel'de şovlarını sergileyen 'Stars in Concert' grubu, Capitol ve Boyner işbirliğiyle Türkiye'ye geldi. Elvis Presley, Madonna, The Blues Brothers, Whitney Houston, Jennifer Lopez, Cher, Tina Turner ve Louis Armstrong'un benzerlerinin yer aldığı şov, önceki gün Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde basına tanıtıldı.

Dün akşam yine aynı mekanda gala gösterileri ile izleyici karşısına çıkan grup, yarın da Türk Kalp Vakfı yararına sahnede olacak. Bu gösterinin tüm gelirini altı çocuğun ameliyat edilmesi için bağışlayacak olan 'Stars in Concert', 27-31 Mayıs tarihleri arasında Capitol'de halkla buluşmaya devam edecek. 31 Mayıs'a kadar Boyner İstanbul mağazalarından toplam 400 YTL tutarında alışveriş yapanlar ise kazandıkları iki kişilik biletle şovu izleyebilecek.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.05.2005
231
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.