Magazin

Ünlüler ve fobileri

Ünlüler ve fobileri

Alman Bunte dergisi, Hollywood'un ünlü yıldızlarının fobilerini içeren bir yazı yayımladı.

Fobisi olan ünlüler sağda!

NICOLE KIDMAN
Ünlüler arasında en ilginç fobiye sahip olan Avustralyalı güzel oyuncu Nicole Kidman. Çünkü Oscar ödüllü yıldızı en çok kelebekler korkutuyor. Kelebeklerden neden bu denli korktuğunu ise şöyle dile getiriyor: Çok gizemliler. Sır ötesi gibi bir şey...

CAMERON DIAZ
Ünlü yıldız Cameron Diaz'ın korkusu ise hepsinden çok daha farklı. Ergenlik döneminde yüzü sivilcelerle dolu olduğu için bir dönem depresyona giren oyuncu, yüzünde bir sivilce çıktığında geçene kadar evden çıkmıyor.

JENNIFER ANISTON
Brad Pitt'in eski eşi Jennifer Aniston'daki uçuş korkusu bir saplantı halinde. Aniston, bunun için psikolojik destek alıyor ve hipnoz ediliyor.

KEIRA KNIGHTLEY
"Karayiplerden Kaçış" filminin güzel yıldızı Keira Knightley atlardan çok korkuyor. Filmlerinde de bu yüzden at sahneleri bulunmamasına dikkat ediyor. Ancak Kral Arthur filminde oyunculuğu için bu fobisini yenerek at binmişti.

EMINEM
Eminem'in fobisi ise baykuşlar. Bu yüzden gece gökyüzüne bakamadığını söyleyen ünlü rap yıldızının en büyük korkusu ise gecenin bir vakti bir baykuşla karşılaşmak. Eminem dergilerdeki baykuş fotoğraflarına da bakamıyor.

KIM BASINGER
Hollywood'un seksi yıldızı Kim Basinger'ın en büyük korkusu açık alanlar. Güzel oyuncu bu durumun hayatını cehenneme çevirdiğini söylüyor. Yurtdışına gittiğinde önemli yerleri bu yüzden göremediğini söyleyen Basinger, kalabalık ortamlardan da çekiniyor.
Yayın tarihi: 29.09.2005
334
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.